Problem s centralem

Moderátoři: BigBang, Majk

bernys
Příspěvky: 1
Registrován: 07.02.2009 17:16

Re: Problem s centralem

Příspěvek od bernys »

Já se taky přikláním ke komfortní jednotce,je divné že by byli přelámané dráty u obojích dveřích a ještě i nešel ovladač na zrcátka to samé mikro spínače v háji oba?A co kufr máš zámek (jestli ano vyzkoušet také)Překontroloval bych jestli se rozsvěcí světlo v autě.A u té komfortky pozor na generace,nejlépe podle čísla

Luksa
Příspěvky: 35
Registrován: 28.12.2008 19:16
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s centralem

Příspěvek od Luksa »

tak chlapi zatim co jsem mel cas tak jsem zkontroloval vsechny kabely, jsou uplne jak nove, at odemykam kufr ci ridice, spolujezdce tak nic se nestane. a osvetleni otevrenych dveri reaguje jen na ridicovy. coz nevi jestli to tak ma delat ale kdyz spolujezdec nebo ten vzadu otevre dvere tak se mi stropni svetlo nerozsviti.

JasteR
Příspěvky: 429
Registrován: 21.11.2008 22:09
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Problem s centralem

Příspěvek od JasteR »

Pichni to na VAG a uvidis co bude hazet za chyby..
.:: OctaviaRS TDI - 210HP ::. NA PRODEJ !!!
.:: Leon Cupra4 TDI - 182HP ::.

biboG60
Příspěvky: 8
Registrován: 08.10.2008 23:35

Re: Problem s centralem

Příspěvek od biboG60 »

mám rovnaký problem u octavie SLX 1.8 20V taktiež mi nefunguje central,ani ovladanie zrkadiel.ani len osvetlenie nefunguje.kde nájdem tu komfortnu jednotku?dik

tomas43
Příspěvky: 1
Registrován: 02.12.2009 12:04

Re: Problem s centralem

Příspěvek od tomas43 »

Zdravim vas tak ked vam neide zamok a aj spetne zrkadlo tak na 90% to bude kabel kabel moze byt prelomeny v dverach ale sa moze ulomit pin v konektore co ide do motorceka na okna alebo je to tam zaoxidovane moze to byt aj na druhej strane a ked neide stropne svetielko tak to bude mikrospinac tak vela stastia

yetrotall
Příspěvky: 19
Registrován: 22.11.2008 13:51

Re: Problem s centralem

Příspěvek od yetrotall »

tomas43 píše:Zdravim vas tak ked vam neide zamok a aj spetne zrkadlo tak na 90% to bude kabel kabel moze byt prelomeny v dverach ale sa moze ulomit pin v konektore co ide do motorceka na okna alebo je to tam zaoxidovane moze to byt aj na druhej strane a ked neide stropne svetielko tak to bude mikrospinac tak vela stastia
Ahoj, priklanim se ke kabelum ke stahovacce, uz jsem to jednou resil, byl zoxidovanej kontakt. Zkus prozvonit konektor, jednotlivy piny a kabely. Na 99% si myslim ze to bude tim.
Škoda Octavia I, 66kw, uprava tacho, immo, opravy budiku, zamku, mech.prace. Vlasim

Krop86
Příspěvky: 9
Registrován: 21.01.2010 20:42

Re: Problem s centralem

Příspěvek od Krop86 »

zdravim, taky bych měl menší problém s centrálem, zamykaní a odemykání u řidiče je v pohodě, horší je to u spolujezdce, zamknou se jen dveře u spolujezdce, ostatní zůstávají odemklé, u tipa mi to dřív dělalo taky, tam je stačilo rozdělat a promazat lanka, ale myslím že tady to jednoduché nebude, nebo bych nerad zbytečně rozdělával dveře .. děkuju moc za radu ..

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Problem s centralem

Příspěvek od notobi »

odpověď je nad tvojim dotazem
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“