Kufr - zlobi otevirani

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Limanus
Příspěvky: 17
Registrován: 24.01.2010 10:54

Kufr - zlobi otevirani

Příspěvek od Limanus »

Prosím o pomoc vlastním octávku z roku 99 a najednou se mě seknul kufr tak ,že nešel otevřít... včera jsme si s tim pohrál ,že to šlapalo, ale ted ránko mě to znova nešlo a už to ani nejde když se na něj mrknu ... kufr zaklapnu ale už ho neotevřu ... :ugeek: doufám,že to bude jen nějaká prkotina...

mám centrál pokud to pomůže při objasnění problémů co by to mohlo být a jak se s tím vypořádat...

jinak vím ,že to asi píšu chaoticky ale kdyby něco rád to napíšu podrobněji ... ale hledám kde se dá pomoci, kdo mě takový problém ...

takže jinak děkuji za odpověd

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Kufr - zlobi otevirani

Příspěvek od notobi »

motorek centrálního zamykání v kufru funguje jak má? neni moc našponovaný táhlo od kliky kufru k zámku?
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Limanus
Příspěvky: 17
Registrován: 24.01.2010 10:54

Re: Kufr - zlobi otevirani

Příspěvek od Limanus »

aha zkusím děkuji za tvou radu panáčku :ugeek:

Limanus
Příspěvky: 17
Registrován: 24.01.2010 10:54

Re: Kufr - zlobi otevirani

Příspěvek od Limanus »

ještě jedna asi blbá otázka.. ale zeptatám ..začalo to blbnout v těch mrazech ... nemůže to být tím?? :ugeek:

Limanus
Příspěvky: 17
Registrován: 24.01.2010 10:54

Re: Kufr - zlobi otevirani

Příspěvek od Limanus »

tak netuším ..ale přišel jsem k autu a šlapalo to normálně..))) :ugeek: takže bud mráz a bo ,že su to včera promazal má taky něco do sebe.))

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Kufr - zlobi otevirani

Příspěvek od notobi »

promazání to mohlo vyřešit mě v Mrazech blbnou pravý zadní dveře ale neni na to čas tak to neřešim když vim že jak je jen kolem nuly je to OK
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Limanus
Příspěvky: 17
Registrován: 24.01.2010 10:54

Re: Kufr - zlobi otevirani

Příspěvek od Limanus »

jj pohoda šlape to ..))) zatím tak snad uvidime.) každopádně děkuji za radu panáčku i tak :geek: :geek:

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“