Vibrace při zrychlování

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
pavlata
Příspěvky: 8
Registrován: 09.11.2009 10:59

Vibrace při zrychlování

Příspěvek od pavlata »

Zdravim mám Octavii 1 combi 81Kw. Můj problém je ten že při brždění mi to vybruje do volantu to budou asi vyhřátý kotouče cooo??Auto jsem kupoval na podzim a nechaval jsem přední koutouče stáčet protože to dělalo taky a pak byl zhruba 3 tis. km klid. Teď mi to ale vybruje i když přidám plyn a když uberu tak je to zase OK.většinou to dělá při zatíženým autě!!!Myslíte že to můžou taky dělat kotouče??díky za rady

jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

Re: Vibrace při zrychlování

Příspěvek od jirka prokop »

pavlata píše:Zdravim mám Octavii 1 combi 81Kw. Můj problém je ten že při brždění mi to vybruje do volantu to budou asi vyhřátý kotouče cooo??Auto jsem kupoval na podzim a nechaval jsem přední koutouče stáčet protože to dělalo taky a pak byl zhruba 3 tis. km klid. Teď mi to ale vybruje i když přidám plyn a když uberu tak je to zase OK.většinou to dělá při zatíženým autě!!!Myslíte že to můžou taky dělat kotouče??díky za rady
budto to jsou ty kotouce nebo kloub na poloose...je to ruzny
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

miissoo
Příspěvky: 7
Registrován: 04.02.2010 20:30

Re: Vibrace při zrychlování

Příspěvek od miissoo »

Ja som mal takyto problem pri octavi rs-ked som zrychlil na viac ako 100km/h,tak mi auto triaslo-vymenil som kotuce a je pokoj

Zajda
Příspěvky: 3
Registrován: 15.02.2010 15:43
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Stredocesky

Re: Vibrace při zrychlování

Příspěvek od Zajda »

jirka prokop píše:
pavlata píše:Zdravim mám Octavii 1 combi 81Kw. Můj problém je ten že při brždění mi to vybruje do volantu to budou asi vyhřátý kotouče cooo??Auto jsem kupoval na podzim a nechaval jsem přední koutouče stáčet protože to dělalo taky a pak byl zhruba 3 tis. km klid. Teď mi to ale vybruje i když přidám plyn a když uberu tak je to zase OK.většinou to dělá při zatíženým autě!!!Myslíte že to můžou taky dělat kotouče??díky za rady
budto to jsou ty kotouce nebo kloub na poloose...je to ruzny
a nebo to muzou delat kola teda estli tam nemas original treb anaky jiny a nemas tam vymezovaci krouzky a kolo drzi jen na sroubech tak to dela taky... ale podle me to sou ty kotoce nema cenu stacet!!!!rovnou kopit novy staceni knicemu!!

pavlata
Příspěvky: 8
Registrován: 09.11.2009 10:59

Re: Vibrace při zrychlování

Příspěvek od pavlata »

Já auto koupil z něměcka a mělo kotouče a desky skoro nový jen trošku vibrovali při bržděni tak mi je známej stočil a byl klid.Poslední dobou ale zase při brždění nekdy trošku zavibrujou takže teď už dám nový!!!Jen nevím jestli by mohli vybrovat i při to zrychlování, přijde mi to jako takový jemný vibrece z přední napravy do podlahy.Tak se uvidí až dám nový jetsli bude klid.Jinak jaký byste mi poradily kotoče?Asi nejlepší volba bude origo nee??díky

lucky.jack
Příspěvky: 2
Registrován: 18.02.2010 15:05

Re: Vibrace při zrychlování

Příspěvek od lucky.jack »

Na brzdách neušetříš. Jedině orido nebo kvalitní značky :!:

Monty516
Příspěvky: 5
Registrován: 14.02.2010 21:30

Re: Vibrace při zrychlování

Příspěvek od Monty516 »

Nejspíš poloosa, řešil sem to a oba vnitřní klouby KO.

pavlata
Příspěvky: 8
Registrován: 09.11.2009 10:59

Re: Vibrace při zrychlování

Příspěvek od pavlata »

Ještě se chci zeptat jestli ty vibrace při zrychlování nemůžou dělat silentbloky uloženi spodního ramene na přední nápravě??Zdá se mi že zadní když je vemu montpákou tak mají vůli dopředu a dozadu??Jinak vnitřní klouby se mi zdají bejt OK!!díky

Alda 1,9Tdi
Příspěvky: 9
Registrován: 10.11.2009 13:32

Re: Vibrace při zrychlování

Příspěvek od Alda 1,9Tdi »

Mám něco podobného ale v opačném případě když uberu tak to trochu vybruje.Zjišťoval jsem proč a asi to mám kulový čepy v haji vule na obou kolech jak spodní tak čepy řízení.Jinak kola máš předpokládám vyvážené ;)

Zamčeno

Zpět na „Podvozek a kola“