Blbnutí stěračů

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Buchi
Příspěvky: 23
Registrován: 01.06.2009 20:48

Blbnutí stěračů

Příspěvek od Buchi »

Zdravim, nevi jestli s tim mate nějakou zkušenost, ale stěrače u mé octavie si dělají co chtějí např: na polohu aby jen jednou setřely, setřou třeba 10x a zastaví se v půlce okna :lol: Mohlo by to být jen relé? Nebo kde bych měl hledat závadu? díky za vaše názory. ;)

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: Blbnutí stěračů

Příspěvek od 1pavel »

někdy to dělá ciklovač , někdy kontakty v motorku , nejdřív zkus v ciklovači očistit kontakty relátek , jestli to nepomůže pak motorek
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

Uživatelský avatar
Hanes
Příspěvky: 225
Registrován: 23.01.2009 21:36
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Javorník
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbnutí stěračů

Příspěvek od Hanes »

S podobným problémem jsem se setkal u kámoše na Passatu, měl ucpaný odtokový kanálek a voda mu stála i v motorku a takto mu to haprovalo...........
Octavia 1,9 Tdi
Tel.: 737 004 223

Pavel cz 71
Příspěvky: 1
Registrován: 28.12.2009 16:32

Re: Blbnutí stěračů

Příspěvek od Pavel cz 71 »

Buchi píše:Zdravim, nevi jestli s tim mate nějakou zkušenost, ale stěrače u mé octavie si dělají co chtějí např: na polohu aby jen jednou setřely, setřou třeba 10x a zastaví se v půlce okna :lol: Mohlo by to být jen relé? Nebo kde bych měl hledat závadu? díky za vaše názory. ;)
Zdarec,mam ten samy problem,byl bych rad,kdybys odepsal ,jak jsi s tim dopadl a kde tedy byla vada.Pavel.

JasteR
Příspěvky: 429
Registrován: 21.11.2008 22:09
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Blbnutí stěračů

Příspěvek od JasteR »

Mam obdobny problem u Leona v poloze na pomale stirani to stira pokazdy jinak, na ostatni polohy je to ok ?
.:: OctaviaRS TDI - 210HP ::. NA PRODEJ !!!
.:: Leon Cupra4 TDI - 182HP ::.

milisp13
Příspěvky: 25
Registrován: 07.12.2008 12:25
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Blbnutí stěračů

Příspěvek od milisp13 »

Buchi píše:Zdravim, nevi jestli s tim mate nějakou zkušenost, ale stěrače u mé octavie si dělají co chtějí např: na polohu aby jen jednou setřely, setřou třeba 10x a zastaví se v půlce okna :lol: Mohlo by to být jen relé? Nebo kde bych měl hledat závadu? díky za vaše názory. ;)
zdravim mam uplně stejný problém.už jsi na to přišel co to dělá?já jsem z toho hotovej

Wooodooo
Příspěvky: 3
Registrován: 25.11.2008 09:02

Re: Blbnutí stěračů

Příspěvek od Wooodooo »

hele to dela moturek, zkus vymenit moturek pry to pomuze dnes jsem to taky resil, ale jelikoz jsem dnes dostal neschopenku, takze musim byt zalezlej doma, a budu to delat az pristi tyden, mi zkonci neschopenka :-D

drahysvw
Příspěvky: 3
Registrován: 18.04.2012 23:16
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Sokolov

Re: Blbnutí stěračů

Příspěvek od drahysvw »

Ahoj. Mám stejný problém. Zkoušel sem přihnou kontakty na moturku a na chvilku to pomohlo. Ale pak opet to same. Tak sem zkusil vzit moturek z auta kde to fungovalo v pohode a opět na mém autě si stěrače dělali co chtěli. Jěště zkusim prohodit cyklovač ale už fakt nevim.

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“