Montáž bočních reproduktorů

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Uživatelský avatar
boureanuz
Příspěvky: 16
Registrován: 22.11.2009 12:55

Montáž bočních reproduktorů

Příspěvek od boureanuz »

Vlastním vůz ŠKODA FABIA rok výroby:2002.Koupil jsem si nové boční reproduktory a nevím jak sundat okenní kliky na stahování oken.Za každou radu budu vděčný.

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Montáž bočních reproduktorů

Příspěvek od notobi »

boureanuz píše:Vlastním vůz ŠKODA FABIA rok výroby:2002.Koupil jsem si nové boční reproduktory a nevím jak sundat okenní kliky na stahování oken.Za každou radu budu vděčný.
tim kolečkem co je pod kličkou pohni kolmo od kličky odskočí aretace a jde sundat ;) a pak bacha na kryt madla musíš otvorem co je v něm dole odháknout aretaci jinak ti to praskne a kryt nedrží.
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Uživatelský avatar
boureanuz
Příspěvky: 16
Registrován: 22.11.2009 12:55

Re: Montáž bočních reproduktorů

Příspěvek od boureanuz »

notobi píše:
boureanuz píše:Vlastním vůz ŠKODA FABIA rok výroby:2002.Koupil jsem si nové boční reproduktory a nevím jak sundat okenní kliky na stahování oken.Za každou radu budu vděčný.
tim kolečkem co je pod kličkou pohni kolmo od kličky odskočí aretace a jde sundat ;) a pak bacha na kryt madla musíš otvorem co je v něm dole odháknout aretaci jinak ti to praskne a kryt nedrží.
díky za radu to jsem teda netušil že to bude tak snadné :P

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Montáž bočních reproduktorů

Příspěvek od notobi »

boureanuz píše:
notobi píše:
boureanuz píše:Vlastním vůz ŠKODA FABIA rok výroby:2002.Koupil jsem si nové boční reproduktory a nevím jak sundat okenní kliky na stahování oken.Za každou radu budu vděčný.
tim kolečkem co je pod kličkou pohni kolmo od kličky odskočí aretace a jde sundat ;) a pak bacha na kryt madla musíš otvorem co je v něm dole odháknout aretaci jinak ti to praskne a kryt nedrží.
díky za radu to jsem teda netušil že to bude tak snadné :P
neni zač naštěstí oni mysleli kdyby to bylo Daewoo je to totální porod
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

long007
Příspěvky: 12
Registrován: 29.06.2009 20:53

Re: Montáž bočních reproduktorů

Příspěvek od long007 »

No ono to myslím stejně nebudeš mít jednoduché, jelikož tam budeš potřebovat redukce a těsnění, aby ti to sedělo a nerezonovalo. :D

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Montáž bočních reproduktorů

Příspěvek od notobi »

long007 píše:No ono to myslím stejně nebudeš mít jednoduché, jelikož tam budeš potřebovat redukce a těsnění, aby ti to sedělo a nerezonovalo. :D
Fabie je na tom s místem líp než jedničková Octavie tak to bude mít snadnější 8-)
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Uživatelský avatar
boureanuz
Příspěvky: 16
Registrován: 22.11.2009 12:55

Re: Montáž bočních reproduktorů

Příspěvek od boureanuz »

notobi píše:
long007 píše:No ono to myslím stejně nebudeš mít jednoduché, jelikož tam budeš potřebovat redukce a těsnění, aby ti to sedělo a nerezonovalo. :D
Fabie je na tom s místem líp než jedničková Octavie tak to bude mít snadnější 8-)
díky za rady :P vše hotovo a hraje to dost dobře :roll:

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“