Názor na motor. REPAS vs NOVÝ

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
duo
Příspěvky: 8
Registrován: 07.02.2010 14:39

Názor na motor. REPAS vs NOVÝ

Příspěvek od duo »

Tak vás zdravím, Motor mám KAPUT (1.9tdi 81kw) . Dlouho jsem přemýšlel jest li koupit nový (starší) nebo dát na repas, po dlouhé debatě z mechanikem co to bude dělat jsem se rozhodnul do repasu (doufám že DOBŘE). Má to své plusy a mínusy. Koupě nového motoru bych si asi moc nepomohl proto že nikdo nevidí do motoru a pravdu taky nikdo neřekne. Mám možnost koupit havarovanou Octavii, ale nakonec to vyjde na SKORO stejné peníze. Chtěl bych slyšet vaše názory jestli REPAS nebo NOVÝ a PROČ. Díky všem co se podělí o názory.
Naposledy upravil(a) duo dne 07.03.2010 18:49, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Názor na motor. REPAS vs NOVÝ

Příspěvek od notobi »

novej je nejlepší jenže to je za cenu co převyšuje skoro cenu auta takže ti stejně nezbude nic jinýho než jít do repasu a doufat že je v pohodě
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: Názor na motor. REPAS vs NOVÝ

Příspěvek od 1pavel »

já bych sehnal starší , podívej se na DIESELPOWER forum do bazaru , nebo tam kontaktuj členy Ladas , jenda T4 , jim se dá důvěřovat že ti neprodaj šrot , výjde tě tak do 10 000 kč , GO počítám tak okolo 25 000 kč
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

duo
Příspěvky: 8
Registrován: 07.02.2010 14:39

Re: Názor na motor. REPAS vs NOVÝ

Příspěvek od duo »

1pavel píše:já bych sehnal starší , podívej se na DIESELPOWER forum do bazaru , nebo tam kontaktuj členy Ladas , jenda T4 , jim se dá důvěřovat že ti neprodaj šrot , výjde tě tak do 10 000 kč , GO počítám tak okolo 25 000 kč
dík za info, hodím tam řeč.

Zamčeno

Zpět na „Motory“