Vynechávání motoru 1.6 55kW

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Krop86
Příspěvky: 9
Registrován: 21.01.2010 20:42

Vynechávání motoru 1.6 55kW

Příspěvek od Krop86 »

Zdravím, chtěl bych se zeptat, mám octavii 1.6 55kW 96' najetých cca 170tis, budu měnit do týdne škrtící klapku, auto čím dál víc zlobí (zdechání, kolísání otáček), když jsem jel z diagnostiky domů (mimochodem zjistily mi že mám zkrat na klapce, proto výměna), tak mi auto začalo cukat, plyn vůbec nereagoval, ať jsem zařadil cokoliv, tak jsem musel vždycky chvilku počkat než se to zase rozjelo, jel jsem přes město a připadal jsem si jak debil :) jak kdyby tam nešel benzín, na 6 km mi to udělalo 4krát, myslíte že to má souvislost s tou špatnou klapkou ??? už jsem do toho vrazil dost peněz, a ta klapka taky není nejlevnější, tak doufám že se tím veškeré problémy vyřeší, je to dobré auto, ale nic není věčné. Děkuji za re

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Vynechávání motoru 1.6 55kW

Příspěvek od notobi »

skoro bych řek že neudělali základní nastavení ( jinak mě napadá ucpanej palivovej filtr nebo palivový čerpadlo netlačí kolik má)
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Krop86
Příspěvky: 9
Registrován: 21.01.2010 20:42

Re: Vynechávání motoru 1.6 55kW

Příspěvek od Krop86 »

Děkuju moc za odpověď, taky si myslím, že tam něco tou kontrolou rozhodil, a už to pak nedal dohromady, radši s tím do té vyměny nebudu jezdit :) člověk aby si všechno hlídal, aby to bylo uděláno, tak jak mělo.

Zamčeno

Zpět na „Motory“