Zadní dveře - fučí vítr

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Golfino
Příspěvky: 3
Registrován: 01.05.2010 20:12

Zadní dveře - fučí vítr

Příspěvek od Golfino »

Ahojte mam takovy problém koupil jsem oktavii a při vyšší rychlosti cca nad 80km/h začne nějak profukavat přes zadní dveře a stračně to hučí a ruší při jízdě. Když jsem seděl vzadu a zkoušel přitlačit dveře vice dovnitř nebo tlačil na těsnění tak nic nepomohlo. Nemá s tímto problémem někdo zkušenost?

pavel.k
Příspěvky: 16
Registrován: 28.03.2010 15:31

Re: Zadní dveře - fučí vítr

Příspěvek od pavel.k »

čus.mrkni jestli není trhlá folie pod tapecem nebo jestli tam vůbec je.

bikes
Příspěvky: 39
Registrován: 20.04.2010 07:58

Re: Zadní dveře - fučí vítr

Příspěvek od bikes »

ZAjeď do autorizovaného servisu a chtěj udělat dílenskou akci na aerozvuky. Mám pocit,že to byla 64D2.

vrah
Příspěvky: 1
Registrován: 19.12.2009 16:27

Re: Zadní dveře - fučí vítr

Příspěvek od vrah »

nazdis som sice od edla z VW ale mozem poradit

chlapec ma s tou akciou pravdu, ale ak si to chces urobit sam tak rozober dvere, vyber skla a aj tie akoze trojuholniky, kup silikon a nadrb to tam fest nech je to vyplnene tak aby ti to trosku vytlacilo ked tam naspat napchas tie malinke skla.

Uživatelský avatar
Vaša
Příspěvky: 34
Registrován: 18.10.2008 15:32
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Prostějov

Re: Zadní dveře - fučí vítr

Příspěvek od Vaša »

pazvuky u OII dělají gumy kolem dveří a né kolem skel

kutilský silikon bych nechal do koupelen :D
Autodiagnostika, elektromontáže, PIN, KM, VIN, odblok obrazu a PIN na RNS 510/Columbus, montáže tempomatů, maxidotů, parkováků, zjištění PINu rádií.http://cardiagnostik.cz/

bikes
Příspěvky: 39
Registrován: 20.04.2010 07:58

Re: Zadní dveře - fučí vítr

Příspěvek od bikes »

Na gumy kolem dveří si nech, vychází to od gumového orámování 3uhelnikového okna z.dveří.

Lukajsť
Příspěvky: 28
Registrován: 24.01.2010 15:33
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Orlová

Re: Zadní dveře - fučí vítr

Příspěvek od Lukajsť »

Ahoj,měl jsem ten samej problém,prej to je taková vada u octavii,fučelo mi přes zadní dveře za spolujezdcem klem trojůhelníku,zajel jsem do škodovky a ti mi to za 300kc spravili,dali mi tam nejaky tmel pod gumu,dal jsem tam auto ráno v 7hod a nejak ve 14hod sem si pro to jel bo to muselo zaschnout ;)
škoda octavia II 1,9TDI PD 77kw

Zamčeno

Zpět na „Exteriér + styling“