Ventilátor "VYŘEŠENO"

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Tomáš
Příspěvky: 4
Registrován: 15.05.2010 15:20

Ventilátor "VYŘEŠENO"

Příspěvek od Tomáš »

Zdarec,potřeboval bych poradit s ventilátorem u Oktavie 2. zničeho nic mi přestaly fungovat rychlosti 1 až 3 rychlost 4 funguje dik zaradu Tom.

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Ventilátor

Příspěvek od notobi »

nevim uplně jistě jak to je u O2 ale u jedničkových tohle dělal špatnej předřadnej odpor u ventilátoru topení
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Tomáš
Příspěvky: 4
Registrován: 15.05.2010 15:20

Re: Ventilátor

Příspěvek od Tomáš »

notobi píše:nevim uplně jistě jak to je u O2 ale u jedničkových tohle dělal špatnej předřadnej odpor u ventilátoru topení

PS: nevíš jak se ktomu dostanu,je nějaký manuál kde by šel stáhnout dik.

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Ventilátor

Příspěvek od notobi »

u O1 se dala pryč odkl. schránka u spolujezce a tam to bylo vidt jak je to , ale u O2 netušim dělám pár let jinou značku
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

zdenek
Příspěvky: 1
Registrován: 15.02.2010 19:11

Re: Ventilátor

Příspěvek od zdenek »

Zdarec, pozor na Oc 2, všechny nemají předřadný odpor.Když se podíváš na ventirátor jakoby od noch spolujesdce tak by měl být předřadný odpor vedle ventilátoru.

Tomáš
Příspěvky: 4
Registrován: 15.05.2010 15:20

Re: Ventilátor

Příspěvek od Tomáš »

Moc děkuji za radu bylo to tak jak jste popisovali. Na konci předřadného odporu je tepelná pojistka 240C tu jsem vyměnil a je po starostech cena opravy byla 1x pylový filtr 220 Kč+1x tepelná pojistka 15 Kč.
Na internetu jsem se ještě dočetl ale nevím jestli to je pravda že ta předřadné odpory odcházejí z důvodu špatné cirkulace vzduchu ve ventilátoru a to spusobuje ucpaný pylový filtr tak děkuji všem co napsali a já ušetřil nějakou tu korunu ceny se totíž pohybovaly od 750 Kč- do 1.800 Kč za předřadný odpor.

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“