posilovač - seřizení síly posilovače ? je to možné ?

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
bhmarten
Příspěvky: 12
Registrován: 15.05.2010 22:20

posilovač - seřizení síly posilovače ? je to možné ?

Příspěvek od bhmarten »

je možné nějak u posilovače na Octavii r.v. 2003 měnit sílu posilovače ? přijde mi to dost tuhý na to že je tam posilovač... určitě ale funguje, při vypnutém motoru s tím nehnu.... navíc se mi stává že zřejmě od posilovače vycházejí občas zvláštní zvuky, takový pískání... je to jen občas, většinou na volnběh, když stojím.

jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

Re: posilovač - seřizení síly posilovače ? je to možné ?

Příspěvek od jirka prokop »

bhmarten píše:je možné nějak u posilovače na Octavii r.v. 2003 měnit sílu posilovače ? přijde mi to dost tuhý na to že je tam posilovač... určitě ale funguje, při vypnutém motoru s tím nehnu.... navíc se mi stává že zřejmě od posilovače vycházejí občas zvláštní zvuky, takový pískání... je to jen občas, většinou na volnběh, když stojím.
to piskani dela remen...mrkni kolik mas kapaliny v nadobce na posilovac
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

bhmarten
Příspěvky: 12
Registrován: 15.05.2010 22:20

Re: posilovač - seřizení síly posilovače ? je to možné ?

Příspěvek od bhmarten »

v nadobce na posilovac mam cca 5mm kapaliny... myslim ode dna, ve kterem je pak vyvod dolu....ma byt plna nadobka ? ma to mnozstvi vliv na funkcnost ?

no ono to je spis takove bruceni, bzuceni.... nevim jestli to muze byt remen.. je to jen obcas.....

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: posilovač - seřizení síly posilovače ? je to možné ?

Příspěvek od notobi »

ve víčku nádobky serva je měrka jde je vidět kolik tam máš mít serva
síla serva regulovat nejde to jde jen na Fabii
pokud je motor vyplej servo nefunguje
hluky serva muže zpusobovat zatuhlá volnoběžka alternátoru pokud máš Diesel, ale v maximálních rejdech je hlučnější každý řízení
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Zamčeno

Zpět na „Motory“