Porucha-svítí spirála

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
stiba
Příspěvky: 2
Registrován: 20.01.2010 23:23

Porucha-svítí spirála

Příspěvek od stiba »

Dobrý den,mám škodu oktávii II ,už dlouho mě trápí problém že zhruba na 70km a to převážně na dálnici stane to že se mě běhěm jízdy rozsvítí spirála(režim na dojetí) a PC napíše auto do dílny,zajízdy vypnu motor a znovu nastartuji ,zas jedu dál jakoby nic .za tento úsek se to stane tak 3X.V autorizovaném servisu mě vyměnili ventil turba,provedli jsme vycištění filtru pevných částic a porucha pořád.Další návštěva v servisu,provedli jsme diagnostiku a pc hlasilo že je vadné turbo,tak jsem turbo nechal zdemontova a postavit na zkušební stolici kde zjistili že turbo je ok.Tak turbo už mám zpět i namontované a problem pořád stejný.
Prosím už si nevím rady,byl bych moc rád kdyby mi někdo poradil co dál,mechanici v mém okolí včetně autorizovaného servisu si s tím neví rady.Děkuji

Uživatelský avatar
Ládis
Příspěvky: 57
Registrován: 01.01.2010 08:32
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Děčín

Re: Porucha-svítí spirála

Příspěvek od Ládis »

Koukali jste kolik davá turbo a hadice od turba jsou v pořádku?

stiba
Příspěvky: 2
Registrován: 20.01.2010 23:23

Re: Porucha-svítí spirála

Příspěvek od stiba »

ano ,turbo jsem vymontoval a nechal ho premerit na zkusebni stolici a bylo vporadku ,turbo vycistili(opiskovali) a pretesnenili a závada pořád stejná

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Porucha-svítí spirála

Příspěvek od milhausek »

chtělo by to pořádně nalogovat.. co to píše za závadu?
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: Porucha-svítí spirála

Příspěvek od 1pavel »

většinou to dělá spínač brzdovejch světel , když svítí funguje ti tempomat ?
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

jarek
Příspěvky: 27
Registrován: 30.01.2010 21:18

Re: Porucha-svítí spirála

Příspěvek od jarek »

jestlize se ti rozblika spirala tak je to na 90% vadny brzdovy spinac. jsou tam dva okruhy. jeden na brzdove svetla a druhy do r.j. motoru pro vypnuti tempomatu. vamen ho a mas klid

Zamčeno

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“