prosím pomoc s vagem

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
pavel.yamaha
Příspěvky: 3
Registrován: 04.03.2009 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: pha východ
Kontaktovat uživatele:

prosím pomoc s vagem

Příspěvek od pavel.yamaha »

Zdravím.Mám problém,nebo spíše neznalost.Koupil jsem kabel OBD2,nainstaloval Vag,ale nechodí mi vše jak bych si představoval.
Třeba diagnostika motoru nebo klimozky ano,ale nedokáže se mi to spojit třeba s centrálním zamikáním,centálním stahováním oken a možná ještě něco.Kde mám hledat závadu.Díky moc.Mám octavii 1,8T rok 2000,krom navi má vše,jestli to na to má nějaký vliv.Díky moc Pavel
octavia combi 4x4 1,8T+chip

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: prosím pomoc s vagem

Příspěvek od notobi »

jestli máš i stahování oken nespojíš se s centrálním zamykáním protože to je u lepších výbav hlídaný komfortem to samý je stahování oken. Centrál v thle výbavách nenačteš ani orig diagnostikou je to všechno komfortní lelektrice.
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

pavel.yamaha
Příspěvky: 3
Registrován: 04.03.2009 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: pha východ
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím pomoc s vagem

Příspěvek od pavel.yamaha »

notobi píše:jestli máš i stahování oken nespojíš se s centrálním zamykáním protože to je u lepších výbav hlídaný komfortem to samý je stahování oken. Centrál v thle výbavách nenačteš ani orig diagnostikou je to všechno komfortní lelektrice.
a jak zjistim jaká komfortka se nechá připojit na vag abych mohl nastavit centrál atd.? díky
octavia combi 4x4 1,8T+chip

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: prosím pomoc s vagem

Příspěvek od notobi »

pavel.yamaha píše:
notobi píše:jestli máš i stahování oken nespojíš se s centrálním zamykáním protože to je u lepších výbav hlídaný komfortem to samý je stahování oken. Centrál v thle výbavách nenačteš ani orig diagnostikou je to všechno komfortní lelektrice.
a jak zjistim jaká komfortka se nechá připojit na vag abych mohl nastavit centrál atd.? díky
To ti nepodarim dělám jen se zančkovou diagnostikou a nějak nemusim bádat nad tim co potřebuju načíst nebo ne v tomhle nepomužu
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: prosím pomoc s vagem

Příspěvek od 1pavel »

centrál je dokupy se el stahováním oken , každých dveřích je jedna jednotka pro vše , načítá se to přes okna , na vagu nefungujou tlačítka uplně přesně jak je to psaný
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

Zamčeno

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“