Reproduktory

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
lesny
Příspěvky: 5
Registrován: 28.12.2009 16:20

Reproduktory

Příspěvek od lesny »

Zdravim vsechny příznivce Škodovek.Před týdnem jsem si koupil novou Octavii I facelift Tour a mam problem s reproduktorama.Ve predu mi vsechny hrajou normalne ale zadni,ktere jsou na dverich nehrajou.Ikdyž je zapnu v panelu radia tak proste nehrajou.Nevíte někdo jak na to??Předem dekuji

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: Reproduktory

Příspěvek od 1pavel »

sice mě až tak nezdravíš , protože nejsem až zas takový příznivec škody , jelikoš škoda šetří a ojebává kde může , proto se tě zeptám , jseš jistej že tam ty repráky vzádu máš ? oni se občas nemontovali když si je zákazník nevyžádal
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

Uživatelský avatar
Hanes
Příspěvky: 225
Registrován: 23.01.2009 21:36
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Javorník
Kontaktovat uživatele:

Re: Reproduktory

Příspěvek od Hanes »

1pavel píše:sice mě až tak nezdravíš , protože nejsem až zas takový příznivec škody , jelikoš škoda šetří a ojebává kde může , proto se tě zeptám , jseš jistej že tam ty repráky vzádu máš ? oni se občas nemontovali když si je zákazník nevyžádal
Škoda šetří a ojebává úplně stejně jak celý koncern......................

Jinak teda na ty repra: Jsou tam vůbec?
Octavia 1,9 Tdi
Tel.: 737 004 223

milinech
Příspěvky: 22
Registrován: 06.08.2009 20:13

Re: Reproduktory

Příspěvek od milinech »

Pokud jsi si o ně neřekl při objednávce auta (samozřejmě za kačky) nebo nemáš zvláštní paket,tak je tam nehledej.

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: Reproduktory

Příspěvek od 1pavel »

Hanes píše:
1pavel píše:sice mě až tak nezdravíš , protože nejsem až zas takový příznivec škody , jelikoš škoda šetří a ojebává kde může , proto se tě zeptám , jseš jistej že tam ty repráky vzádu máš ? oni se občas nemontovali když si je zákazník nevyžádal
Škoda šetří a ojebává úplně stejně jak celý koncern......................

Jinak teda na ty repra: Jsou tam vůbec?
neříkám že koncern neojebává , ale škoda vyčnívá , například : jedničková octa vůči stejným autům koncernu G4, A3, toledo třeba od třetího brzdového světla kde koncern používá ledky škoda žárovky ,pak u octy chybí nejsilnější motorizace TDI a 1,8T a 1,6 16V motory , brzdy jsou vždy o řád menší než při stejném motoru ,sportovní a polosportovní sedačky v běžně vybavených autech ,technické novinky jsou u škody až po dvou letech co běží v celém koncernu atd . ale nechci tím říct že škoda je špatné auto , v mnohém převyšuje jiné automobilky
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Reproduktory

Příspěvek od notobi »

nevim co vás překvapuje těžko bude mít nějaký motory nebo výbavu jako první když je jejím vlastníkem koncern VW a ne naopak na prvním místě je AUDI pak VW o zbytek se pere Škoda a Seat. Škoda nedělá sportovní auta tak nikdy nebude mít nejsilnější motory a spotrovní sedačky jako má AUDI a nebo pár tipů VW. Protože to je koncern nesmí docházet ke konkurensi mezi nima proto nikdy nebyl první Superb Combi protože by odrovnal Passata. Proto už po konci výroby Felicií nedělá škodovka Pick up protože by konkurovala Caddy a tak je to dokola a dokola 8-) :roll:
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Bravo
Příspěvky: 35
Registrován: 13.07.2009 12:48

Re: Reproduktory

Příspěvek od Bravo »

Výbava ve škodovkách je epizoda sama pro sebe. V létě jsem sháněl ojetou, zjistil jsem, že úroveň výbavy je tak rozdílná, že se nechá sehnat Ambiente např. se všemi okny i zrcátky v elektrice + má ESP, na druhou stranu Elegance prodaná do rakouska má stahování předních oken na kličku. A takhle je to pomalu s každou věcí......
Nakonec jsem sehnal ambientku CZ původu, která má mimo běžných věcí třeba Maxidota, ASR, autoklimu, vyhřívání sedadel, prostě to, co nemají často ani elegance, co šly na export na západ. Aspoň co můžu říct ze svých zkušeností.

Tak si jen říkám, kdy přijde speciální model, tzv. Single edition - tj. auto bez zadních sedaček, u člověka který nemá rodinu je přece zbytečný montovat do základu zadní sedadla, když je sám.

Není to dlouho, co na jednom nejmenovaném internetovém portálu vyšel článek o škodovkách před rokem 1989. A jako velkou senzaci tam autor uváděl, že tehdy si kupující mohli vybírat tuším mezi 150 prvky příplatkové výbavy. No dát si prácí a spočítat to např. u oktávky nebo fábie, určitě by číslo nebylo o tolik nižší.

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: Reproduktory

Příspěvek od 1pavel »

Notobi s těma seatama bych se hádal , Španělé si zas tak do toho nenechaj kecat a jejich motoryzace a výbavy jsou někde jinde , vždyť jako jediní montovali 1.9 TDI 118 kw jejich řady cupra , cupra R ke každému modelu , ikdyž výbava škodovek je daná zákazníky mnoho zdejších čecháčků si užívá " holátek " nejen od škody , několik jich znám to je žůžo je poslouchat " na co klimu když bych ji zapnul hned to žere o dva litry víc to si radši stáhnu okýnka , mě servo v mé fábce junior vůbec nechybí vždyť jsem ho ve Š 105 taky neměl a nechybělo mě , na co el stahování okýnek vždyť mám ruce ne ,naco nějakej výkon vždyť moje HTP 40kw mě přemístí na chalupu taky a největší perla na co erbeg spolujezdce tam jezdí manželka a když nabourám tak stejně nafoukne držku "


doufám že si mě nevemete k srdci a nenaserete se :lol:
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

Uživatelský avatar
frantisek
Příspěvky: 100
Registrován: 10.09.2009 07:50
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Reproduktory

Příspěvek od frantisek »

MOD: nedublujte dotazy.
tady zamykam, resi se zde: http://www.skoda-forum.cz/viewtopic.php ... 6572#p6572
ex:Fabia 2.0i sedan
akt: VW-GOLF III a BMW 520
future: ??

Zamčeno

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“