škoda felicia 1.3 mmp vynechávanie

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
lajko0972
Příspěvky: 6
Registrován: 12.08.2012 15:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

škoda felicia 1.3 mmp vynechávanie

Příspěvek od lajko0972 »

čaute . mám problém s mojou feldou . Už asi rok . Snažil som sa to vyriešiť ale nepomohlo . prejavuje sa to trhaním za jazdy v nižších otáčkach , hlavne keď sa jej pridá . je to len táké trhnutie akoby jeden valec neodpálil . pár krát sa aj stalo že keď vynechalo pri prudkom rozjazde alebo pri pridaní plynu strelilo do výfuku . na volnobehu kolíšu obrátky .inak má ťah celkom OK . raz bola prehriata v BA keď jej strelil chladič v zápche . ale mám pocit že to trhalo ešte pred tým . mierne papá olej . keď sa naštartuje ešte po štarte cca 2-3 sek. svieti kontrolka oleja . teplotu pravidelne púšta na 100-110 stupňov . robí to aj pri 90stupňov . keď bola zima naozaj zima -10 až 5 stupnov neurobila to ani raz . menil som tesnenie pod hlavou aj nastavenie ventylov tesnenie pod vekom ventylov tesnenie vane . sviečky káble a veko rozdelovača . a stále to isté . pár krát sa stalo že po štarte ako sa jej nepridalo tak zhasla , a potom trochu horšie štartovala . má najazdené 210000 . aj pri volnobehu , ak sa jej pridá tak vinechá a až potom stúpnu obrátky . Už naozaj neviem čo s tím poraďte prosím . vo vyžších obrátkach netrhá . tak by som sa aj chcel spítať či to nemôže byť kompresiov keď to robí len pri nízkych otáčkach . Ďakujem .

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“