Sněhové řetězy na Yetiho

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
0352
Příspěvky: 2
Registrován: 07.12.2016 13:50
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Sněhové řetězy na Yetiho

Příspěvek od 0352 »

Ahoj, chtěl bych se poradit, jaké řetězy je možné dát na čtyřkolku Yeti. Předpokládám, že na zadní nápravu - mám 215/60. A jde mi o to, jestli můžu použít sněh.řetězy od Thule, které mám ozkoušené na jiném autě a jsou skvělý: CS-9, nebo jestli musím, jak mi doporučili v obchodě, vybírat jen z následujících tří o průměru článků 7 viz: http://www.obchodth.cz/informace/23-kon ... ych-retezu. S ničím jiným nemám dobrou zkušenost vč. řetězů Pewag Servo - v testech docela úspěšných. Co by se mohlo stát, když bych si i navzdory doporučení CS-9 pořídil? Díky moc za radu a případně za doporučení na jiné dobré řetězy. A prosím ještě o radu, jestli musím dát řetězy u Yetiho na zadní nápravu. Martin

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sněhové řetězy na Yetiho

Příspěvek od BigBang »

Jestli chceš čistě trakci, tak na zadek, ale pokud chceš třeba i zabrzdit, tak dopředu... Pokud ty CS-9 lze použít na tvůj rozměr kol a pneu, tak problém bych viděl třeba v možnosti, že by to mohlo mlátit do tlumiče nebo něčeho kolem, co je blízko kolu. To je jen takový pohled zvenčí, řetězy nemám, nikdy jsem je nepoužil a ni nekdy nepotřeboval :mrgreen:
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

Uživatelský avatar
MATTESS
Příspěvky: 294
Registrován: 04.12.2009 11:09

Re: Sněhové řetězy na Yetiho

Příspěvek od MATTESS »

Ještě to chtělo zadat do více skupin... :roll:
Taky jsem řetězy nepotřeboval, ale když jsem si je bral, řídil jsem se rozměrem pneu.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“