problem s vyhazovanim chyby

2001 - 2008

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Adynko
Příspěvky: 3
Registrován: 23.06.2011 15:23
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Praha

problem s vyhazovanim chyby

Příspěvek od Adynko »

Dobrý deň, prosím poradte mi. Vyhadzuje mi to chybu motora že pozor ZAJED DO DÍLNY!!!
Po daní mojho Superbka na počítač mi to vyhodilo chybu že vadný EGR ventil, tak som ho vymenil.....chybu zmazal a a opäť mi to vyhadzuje tú istú chybu že: ZAJED DO DÍLNY!!
Prosím poradte mi že čo by to tak ešte mohlo byť, s čím ešte súvisí ten EGR ventil? Stretol sa niekto s podobným problémom?
Budem vďačný za každú radu i odpoveď.....
Ďakujem.
Škoda Superb, 1,9 TDI, 74KW, 2004, čierna metalíza.

JirkaZip4
Příspěvky: 15
Registrován: 07.07.2011 09:58
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s vyhazovanim chyby

Příspěvek od JirkaZip4 »

me to taky vyhazovalo stale stejnou chybu a nakonec to byla lambda sonda je potreba s tim jit na vag kamaradovy to delalo zase turbo

tom.ik
Příspěvky: 261
Registrován: 08.03.2011 11:13
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Písek

Re: problem s vyhazovanim chyby

Příspěvek od tom.ik »

Diesel přece nemá lamda sondu :roll: a měnil jsi ten EGR za novy?nebo jsi tam dal nějaky starší?
vw golf IV 1.9Tdi 81kW+chip od TDI FUN
škoda SUPERB 1.8T tiptronic LPG
škoda felicie 1.3 Mpi LPG
kdysi BMW 320i 6V,vw golf I 1.6i
vw golf II 1.6D
vw golf III 1.9D

Adynko
Příspěvky: 3
Registrován: 23.06.2011 15:23
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Praha

Re: problem s vyhazovanim chyby

Příspěvek od Adynko »

Adynko píše:Dobrý deň, prosím poradte mi. Vyhadzuje mi to chybu motora že pozor ZAJED DO DÍLNY!!!
Po daní mojho Superbka na počítač mi to vyhodilo chybu že vadný EGR ventil, tak som ho vymenil.....chybu zmazal a a opäť mi to vyhadzuje tú istú chybu že: ZAJED DO DÍLNY!!
Prosím poradte mi že čo by to tak ešte mohlo byť, s čím ešte súvisí ten EGR ventil? Stretol sa niekto s podobným problémom?
Budem vďačný za každú radu i odpoveď.....
Ďakujem.

Sewas ..mal som ten samý problém. Odstranenie znie... pozri sa či máš ok regulátor zpetného ventilu. To je diel ktorý je naviazaný na EGR ventil, jedno bez druheho nefunguje. Ten regulátor robi podtlak v AGR ventilu...pravdepodobne nevytvára dostatočný podtlak aby otvoril membranu v AGR ventilu.
Škoda Superb, 1,9 TDI, 74KW, 2004, čierna metalíza.

Adynko
Příspěvky: 3
Registrován: 23.06.2011 15:23
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Praha

Re: problem s vyhazovanim chyby

Příspěvek od Adynko »

Sám sebe pomáham...tak dlho som riešil tú chybu až som zabudol na to že som tu žiadal o pomoc...ale snaď to pomože ďalšík ak sa budu trápiť nad stejnou chybou :-)))

Moderátorom sa ospravedlňujem vopred za SPAM :-)
Škoda Superb, 1,9 TDI, 74KW, 2004, čierna metalíza.

Zamčeno

Zpět na „Superb“