xeno + sedačka

2001 - 2008

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Psenda3nec
Příspěvky: 30
Registrován: 30.03.2012 19:51

xeno + sedačka

Příspěvek od Psenda3nec »

Zdravím, chtěl bych se zeptat na dvě věci...Koupil jsem superba 2003 ve kterém jsou origo bi-xenony ale původní majitel říkal že je dodělával...na palubce mi chybí aretační kolečko pro náklon a čidlo náklonu je jen na přední nápravě...na zadku nic...ale neklopí...je možné že je jen vadné?? a nemělo by být i vzadu??...jinak ostřikovače taky nejdou...moc by mi pomohlo jestli s tím má někdo zkušenosti....

a 2. věc když nastavuju přední el. sedačku tak v amnualu je popsane že po nastavení polohy se má na 3s zmáčknout tlačítko a po akustickém signálu je uložena poloha do paměti...ale mě se rovnou začne posouvat na dříve uloženou polohu....mockrát děkuji za vaše rady...:)

Psenda3nec
Příspěvky: 30
Registrován: 30.03.2012 19:51

Re: xeno + sedačka

Příspěvek od Psenda3nec »

tak čidla jsem našel ... ale jdou z nich jen 3 nebo 4 drátky...není to málo??...a naklápění nejde... může být problém i jende než v čidlech??děkuju za případné reakce

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: xeno + sedačka

Příspěvek od milhausek »

kolečko na náklon tam u xenonů ani není, od toho to automaticky naklápí! 4 dráty je dost, chtělo by to diagnostiku a zkontrolovat jednotku naklápění..
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Psenda3nec
Příspěvky: 30
Registrován: 30.03.2012 19:51

Re: xeno + sedačka

Příspěvek od Psenda3nec »

chystam se tam dneska jsem jednomu psal jestli dela koncerny..tak uvidim...pac mi to nedava spat..:)

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: xeno + sedačka

Příspěvek od milhausek »

diagnostika RJ 55 regulace xenonů, je vpravo v kufru
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Psenda3nec
Příspěvky: 30
Registrován: 30.03.2012 19:51

Re: xeno + sedačka

Příspěvek od Psenda3nec »

a to znamena co??? jsem uplny novacek mam ho teprv tyden...:)...jako ze tam se ma napichnout??

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: xeno + sedačka

Příspěvek od milhausek »

prostě udělat diagnostiku!
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Odpovědět

Zpět na „Superb“