Odhadnuti ceny opravy

2007 - 2008

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
HonzaHu
Příspěvky: 3
Registrován: 25.11.2016 09:26
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Odhadnuti ceny opravy

Příspěvek od HonzaHu »

Ja Vás tady zdravim , v nedeli jsem se byl podivat na koupi fabie rv 2010 1.9 TDI 77 KW pan srdceryvne tvrdil ze fabie bourana neni cena tomu upne neodpovidala mela 60 000 km najeto a cena byla 163 000Kc. Uz to se mi zdalo divne.Motorove super par kosmetickych skrabancu se nachazelo pobliz tohoto auta ale s hlavnim problemem jsem se seznamil pozdeji pri prohlidce jsem se omylem ohnul k mlhovkam a nasel jsem podivne vytvarovany chladic klimatizace dle predlohy tazneho zarizeni nejakeho vozu co se v ten moment nachazel pred autem. Po delsim zkoumani mi asi doslo ze auto z francie prijelo "naprcane" a tady lehce opraveno a trada do sveta. Po mirne vymene nazoru mi dotycna osoba slevila 8000. Je to na vymenu chladicove steny obou chladicu chci znat Vas nazor. Je toto vubec realne opravit za nejakou rozumnou cenu ? Sikovny jsem asi bych to s tatou sfouknul:-) Mimochodem vzadu to hucelo jako v letadle ale prirazuji to 7letym gumam se vzorkem podobajicise me vecerni ceste z restaurantu.. na predku byly jine gumy. chapu muze to byt i lozisko ale nemyslim si to. Prosim o jakykoli nazor jestli jsem blbec nebo jen proste nazor zkusenejsich automobilistu dekuji Vam za vse a s pozdravem ten co nevi co mae dělat☺
Přílohy
IMG_20161127_111651.jpg
Stena a motor vrtule se skoro dotyka motoru.
Stena a motor vrtule se skoro dotyka motoru.

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhadnuti ceny opravy

Příspěvek od BigBang »

Nevím, asi bych měl obavu dál věřit někomu, kdo se dušoval, že to není bouchlý a pak toto... Jen jsem to zběžně proběhl a těch 8tis. Kč by bylo tak za materiál chladičů a stěny, ale co když je tam v pytli třeba ještě x dalších věcí, který vylezou na povrch až po rozebrání :idea: rozhodně bych chtěl slevu výrazně vyšší. Popravdě řečeno je prodávající idiot, když tvrdí, že není bouchlá a má chladič takhle nenápadně bouchnutej. Kdyby nebyl blb, tak řekne, že to dostalo lehkou na předek, odnesl to jen nárazník a chladiče, možná i stěna. Jenomže to by to „teoreticky“ nemohl prodat za tolik... Ohledně toho hučení, tak vzhledem k výše řešenému bych měl podezření, že sjeté pneu budou zástěrka právě na ty ložiska. Rozhodně bych byl hodně opatrný a snažil bych prolízt co nejdůkladněji celé auto. Aby toho nakonec nebylo víc než „jen chladič a možná ložiska“ ;)
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

Uživatelský avatar
MATTESS
Příspěvky: 294
Registrován: 04.12.2009 11:09

Re: Odhadnuti ceny opravy

Příspěvek od MATTESS »

Máš zjištěnou historii?
Já bych se otočil a šel jinam. Aut je plno
Naposledy upravil(a) MATTESS dne 30.11.2016 10:30, celkem upraveno 1 x.

HonzaHu
Příspěvky: 3
Registrován: 25.11.2016 09:26
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Odhadnuti ceny opravy

Příspěvek od HonzaHu »

Auto si myslim ze sjmeje rolezli poctive ale co vite kde se co muze no.. asi mate ravdu dam od toho ruce pryc Historie je tutova. Servisovano ve skode ve francii procleno 3 mesic tohoto roku a servis ve skode se zapisem 55 tisic km. Ten pan byl spis takovej trouba co to pritahne tak nejak zpravi a sup do sveta aspon bych ho tak tipoval. ☺
Aut je plno ale tehle fabii v 1.9 neni moc teda aspon se mi to tak zda. dekuji za nazory budu moc rad kdyz se mi jeste ozvete s cimkoli nebo kdyby byl odkaz na nejakou hezkou peknou taky bych se nezlobil :-) jeste jednou dekuji Honza

Uživatelský avatar
MATTESS
Příspěvky: 294
Registrován: 04.12.2009 11:09

Re: Odhadnuti ceny opravy

Příspěvek od MATTESS »

Ano, 1,9 je dost úzkoprofilové zboží. Pak je možnost se podívat zcela jinam.
Moje současné auto (hlavně motorizace) je taky dost úzkoprofilová, sháněl jsem ho asi 3 měsíce. Taky jsem nevzal hned první kus. Tam se chovala divně spojka a udivila mi koroze některých míst. Pokukoval jsem po několika různých typech různých značek. Počkal jsem a vyplatilo se - mladší auto, lepší výbava

HonzaHu
Příspěvky: 3
Registrován: 25.11.2016 09:26
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Odhadnuti ceny opravy

Příspěvek od HonzaHu »

Diky mattess:-)

Odpovědět

Zpět na „Fabia II“