nefunguje stahování okýnek :((((

2007 - 2008

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
duda555
Příspěvky: 2
Registrován: 24.04.2016 20:03
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 60
Bydliště: Olomouc

nefunguje stahování okýnek :((((

Příspěvek od duda555 »

Zdravím , Chtěl bych Vás poprosit zda tu není někdo kdo by mi poradil ohledně stahování okýnek . Okýnka fungují jen někdy většinou když je teplo kolem 20 stupňu . Nefungují u řidiče a taktéž u spolujezdce . Není mezi Vámi někdo , kdo měl stejný či podobný problém ? Prosím o POMOC :) -- Jedná se o auto Škoda Fabia II 2008 51kw 1,2 Htp . Děkuji za případné rady :) ( když jsem měl sundané plasty u dveři tak u řidiče byl ve dveřích nevím jestli přestřihlý nebo zlomený červený drát a jde od stahovačky ) Nejsu elektrikář takže do tohohle nevidím :))

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunguje stahování okýnek :((((

Příspěvek od BigBang »

že by byl zlomenej? :D překontroluj je, ale už tvá prvotní zpráva věští, že tam bude zakopanej pes...
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

duda555
Příspěvky: 2
Registrován: 24.04.2016 20:03
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 60
Bydliště: Olomouc

Re: nefunguje stahování okýnek :((((

Příspěvek od duda555 »

tak je to tím červeným drátem , ale nevím jak mám odpojit ten konektor ze dveří abych to mohl připájet kdybych to nechal tak a pripajel to k tomu u všech drátu a zacvaklých do sebe bál bych se že je tam stálý proud a že něco pohnojím :)

barbora.c
Příspěvky: 1
Registrován: 13.05.2016 12:27
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: nefunguje stahování okýnek :((((

Příspěvek od barbora.c »

nám to dělalo taky - zajeli jsme s tím k mechanikovi - bylo to tam uvolněné, tak to tam provizorně přivařil. Pokud by to přestalo fungovat znovu, tak se musí objednat nový - cena okolo 6tisíc.

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunguje stahování okýnek :((((

Příspěvek od BigBang »

Nevím jaký konektory jsou u těch průchodek. Pokud se bojíš, odpoj baterku a nic tam bejt nemůže.
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

Pawell
Příspěvky: 5
Registrován: 29.03.2019 08:51
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: nefunguje stahování okýnek :((((

Příspěvek od Pawell »

Moc by mne zajímalo - jak to nakonec dopadlo. Shodou okolností mám také u Fabia 1 (model 2008) podobný problém a hledám řešení. Sám jsem, bohužel žádný ulomený vodič nenašel, ale obě elektricky otevíravá okénka jsou delší dobu "mrtvá", ani teplota nepomáhá. Laicky/vizuálně jsem kontroloval dveřní svazek; zejména část, která je pak v oblasti závěsu dveří. Komfortku (J393) mám nakódovanou 000016), do modulu řj dveří řidiče při motorku stahování (J386) jsou u tohoto modelu auta vedeny 2 svorkovnice (6 pólová a 8 pólová), u pantů dveří jsou 4 svorkovnice (černá, modrá, hnědá a bílá). Zámek, centrál, DO i zrcátka fungují normálně. VAG diagnostika (VCDS) žádnou závadu nehlásí, pojistky jsem na odpor všechny kontroloval. Komfortku jsem cvičně vyměnil za jinou (také starší) a beze změny. Moc bych uvítal, kdyby mi někdo poradil jak dál. Moc mne to sejří. Předem děkuji. Pavel

Pawell
Příspěvky: 5
Registrován: 29.03.2019 08:51
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: nefunguje stahování okýnek :((((

Příspěvek od Pawell »

Vyměnil jsem jednotku (s motorem stahování okna) na straně řidiče a vše rázem funguje jak má. Motorek byl v pořádku - ten jsem zkoušel při hledání závady skoro jako první, takže závada v řj jako takové.

Odpovědět

Zpět na „Fabia II“