Skoda Superb - sluzebni vuz, koupit ci ne?

2001 - 2008

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Lotous
Příspěvky: 1
Registrován: 31.03.2013 16:38
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Skoda Superb - sluzebni vuz, koupit ci ne?

Příspěvek od Lotous »

Ahoj vsichni,

mel bych takovy dotaz. V praci se bude prodavat Skoda Superb 2.0 tdi z roku 2008(brezen v provozu). Auto ma cca 215tis. najeto, nikdy zadne velke servisi jako turbo, vstriky atd....pouze ve 130ti rovody a pak mensi upravy, pravidelne jinak servisovano. Budu mit moznost si ho odkoupit.

Chtel jsem se zeptat jaky je na to vas nazor? Zda o tom mam uvazovat ci dat ruce pryc. Bojim se toho ze se mi to zacne hnedka sypat a budu do toho muset rvat velky penize kdyz ma to tolik najeto. Navic, jakou cenu by jste byli ochotni za takove auto zaplatit?

Dekuju moc za odpovedi.

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Skoda Superb - sluzebni vuz, koupit ci ne?

Příspěvek od BigBang »

tak 215t neni zas tak moc, když koukneš po inzerci, tak pravdivý km budou někde kolem 250t - 300t a povětšinou stejně služebáky... a pokud jsi s tim autem jezdil v práci ty, tak bych se toho vůbec nebál ;) cenu ti ale neřeknu, to nevim
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

Psenda3nec
Příspěvky: 30
Registrován: 30.03.2012 19:51

Re: Skoda Superb - sluzebni vuz, koupit ci ne?

Příspěvek od Psenda3nec »

No já si taky koupil služebáka...a nemůžu si zatím stěžovat...krom klasiky jko tlumiče, rozvody, olej atd zatím dobrí...:)...na druhou stranu ber v potaz že služebáky mají pravidelný servis....to je plus...ale znáš to všechno se dá odrbat...:).....

Uživatelský avatar
admin
Administrátor
Příspěvky: 123
Registrován: 06.10.2008 23:25
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Praha

Re: Skoda Superb - sluzebni vuz, koupit ci ne?

Příspěvek od admin »

U tohohle kusu máš jistotu stavu, kterou nikde jinde nedostaneš. Když bude cena tržní, tak do toho jdi.

Odpovědět

Zpět na „Superb“