Osvětlení SPZ

2001 - 2008

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Vik_207
Příspěvky: 4
Registrován: 14.04.2013 02:23
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Osvětlení SPZ

Příspěvek od Vik_207 »

Zdravim,jsem úplně bezradný. Sufitky v osvětlení svítí. Když tam dám ledky tak chvíli svítí taky,ale po pár dnech přestane levá svítit,po zašťourání na kontaktech chvíli svítí a pak začne problikávat. Neví někdo,jak tento problém vyřešit? Jestli vnitřek vykuchat,a vyměnit,nebo .........??? Díky za odpovědi

Rouballik
Příspěvky: 528
Registrován: 03.04.2010 16:51

Re: Osvětlení SPZ

Příspěvek od Rouballik »

Otevřít, vzít to kontaktolem a řádně vyčistit kontakty. Pak zasadit a mrknout jestli to správně sedí, jestli ne tak se to tam musí dopasovat na kontakty.

Vik_207
Příspěvky: 4
Registrován: 14.04.2013 02:23
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Osvětlení SPZ

Příspěvek od Vik_207 »

Rouballik píše:Otevřít, vzít to kontaktolem a řádně vyčistit kontakty. Pak zasadit a mrknout jestli to správně sedí, jestli ne tak se to tam musí dopasovat na kontakty.
Tohle všechno jsem zkoušel, a výsledek? Buď to problikává jako disko koule,a nebo raději nesvítí. :cry:

jansuperb
Příspěvky: 84
Registrován: 06.09.2011 20:38

Re: Osvětlení SPZ

Příspěvek od jansuperb »

ahojte nevim jak vy ale ja uz tam nemam ani co cistit tak me to vyhnilo ze jsem musel pouzit led pasky a napajet je primo na konektory. jinak ja osobne poradne bych kartackem ocitsil ty vnitrni casti a namazal je medenkou. pak na konektory drzaku sufitek bych napajel dalsi cas nejakeho dobre vodiveho kovu aby jsi zesilil tlak na ty kontakty v utrobach toho svetla pac ty plysky moc tlak nedaj a pak ti to muze zpusobovat to problikavani.ale je to jen muj nazor pac to tak delam u nakladaku ktere na tuhle vec kurna fix trpi.

Odpovědět

Zpět na „Superb“