Super 2.8 V6 2003. Prosím o pomoc...

2001 - 2008

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
mex
Příspěvky: 6
Registrován: 27.10.2014 18:10
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Super 2.8 V6 2003. Prosím o pomoc...

Příspěvek od mex »

Ahoj. Měl bych dotaz ohledně mého supa. Při nastartovaní se mi smažou hodnoty na budíkách a po chvilce jízdy mi otáčky obsolutně neodpovídají realitě. Ručička se třeba překroutí až do červenýho, ale motor točí normál třeba 2000tis.(jedná se o automat) A ještě jeden dotaz. Nefunguje mi dálka, ale centrál normálně běží. Děkuji za pomoc.

MILUNAK
Příspěvky: 20
Registrován: 15.12.2010 03:23
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Poříčí nad Sázavou

Re: Super 2.8 V6 2003. Prosím o pomoc...

Příspěvek od MILUNAK »

mex píše:Ahoj. Měl bych dotaz ohledně mého supa. Při nastartovaní se mi smažou hodnoty na budíkách a po chvilce jízdy mi otáčky obsolutně neodpovídají realitě. Ručička se třeba překroutí až do červenýho, ale motor točí normál třeba 2000tis.(jedná se o automat) A ještě jeden dotaz. Nefunguje mi dálka, ale centrál normálně běží. Děkuji za pomoc.
Co baterka v dálce...ta je OK? Nebo vyzkoušej druhý klíč.

mex
Příspěvky: 6
Registrován: 27.10.2014 18:10
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Super 2.8 V6 2003. Prosím o pomoc...

Příspěvek od mex »

Právě že k tomu mám jen jeden klíč. A ta červená kontrolka na ovladači bliká při zmáčknutí, takže baterka bude ok ne? Nebo že by ten klíč nebyl naprogramovaný?

MILUNAK
Příspěvky: 20
Registrován: 15.12.2010 03:23
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Poříčí nad Sázavou

Re: Super 2.8 V6 2003. Prosím o pomoc...

Příspěvek od MILUNAK »

mex píše:Právě že k tomu mám jen jeden klíč. A ta červená kontrolka na ovladači bliká při zmáčknutí, takže baterka bude ok ne? Nebo že by ten klíč nebyl naprogramovaný?
No bud není naprogramovaný a nebo je ta dálka v háji.

mex
Příspěvky: 6
Registrován: 27.10.2014 18:10
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Super 2.8 V6 2003. Prosím o pomoc...

Příspěvek od mex »

Hmm tak uvidíme. Musím zajet do škodovky. A ještě ty budíky mě štvou, že nedrží pamět. Pokaždé když zapnu zapalování tak se vynulují. A ještě jedna otázka..? Mám tam climatronic a to je kompresor klima zapnutý furt? A když zmáčknu tlačítko ECON tak se vypne kompresor klimatizace? Nebo jak to tam funguje? Díky.

MILUNAK
Příspěvky: 20
Registrován: 15.12.2010 03:23
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Poříčí nad Sázavou

Re: Super 2.8 V6 2003. Prosím o pomoc...

Příspěvek od MILUNAK »

mex píše:Hmm tak uvidíme. Musím zajet do škodovky. A ještě ty budíky mě štvou, že nedrží pamět. Pokaždé když zapnu zapalování tak se vynulují. A ještě jedna otázka..? Mám tam climatronic a to je kompresor klima zapnutý furt? A když zmáčknu tlačítko ECON tak se vypne kompresor klimatizace? Nebo jak to tam funguje? Díky.
Pokud je zmáčknuté ECON klima nefunguje a kompresor není sepnutý. Ty budíky ti zjistím od elektrikáře co to může být.

mex
Příspěvky: 6
Registrován: 27.10.2014 18:10
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Super 2.8 V6 2003. Prosím o pomoc...

Příspěvek od mex »

Takže musím furt zapínat ECON. Jinak jezdím s klimatizaci? A když chci vnitřní cirkulaci vzduchu tak je to ta šipka jakoby dokola? Ale to už se sepne kompresor? Děláš mechanika?

MILUNAK
Příspěvky: 20
Registrován: 15.12.2010 03:23
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Poříčí nad Sázavou

Re: Super 2.8 V6 2003. Prosím o pomoc...

Příspěvek od MILUNAK »

mex píše:Takže musím furt zapínat ECON. Jinak jezdím s klimatizaci? A když chci vnitřní cirkulaci vzduchu tak je to ta šipka jakoby dokola? Ale to už se sepne kompresor? Děláš mechanika?
Pokud na displeji nesvití nápis ECON jedeš na klimatizaci. Ano šipka jako by dokola je vnitřní cirkulace. Ano jsem mechanik.

mex
Příspěvky: 6
Registrován: 27.10.2014 18:10
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Super 2.8 V6 2003. Prosím o pomoc...

Příspěvek od mex »

Děláš v autorizáku škodovky? Chtěl bych jsi udělat rozvody. Potřebuji nějaká aretační přípravky na vačky nebo se to dá zvládnout bez přípravků? Je to motor AMX 2.8i

Odpovědět

Zpět na „Superb“