Po výmene servo riadenia problémy

2001 - 2008

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Jakub2712
Příspěvky: 3
Registrován: 14.07.2013 11:02
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Po výmene servo riadenia problémy

Příspěvek od Jakub2712 »

Dobrý deň chcel by som poprosiť o radu menili mi riadenie na škoda superb 2006 mechanik všetko pozapájal ale ked naštartoval a začal točiť volantom do strán tak to vydávalo strašný zvuk ja som stál pred otvorenou kapotou a ako náhle pohýbal volantom tak kvapalina začala striekať cez uzatvorenú servo nádobku von nestretli ste sa stým už niekto? volant ide strašne trhavo už som stoho zúfalý dakujem. tu som ešte našiel podobné video robí to niečo podobné len mne to vytláča kvapalinu cez zavretý uzáver. http://www.youtube.com/watch?v=utkdZ4X6avQ

Sam22
Příspěvky: 2
Registrován: 14.04.2016 15:24
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Po výmene servo riadenia problémy

Příspěvek od Sam22 »

Zdravím, mám presne ten istý problem, aj sa to podarilo nejako spravit nakoniec?

vymenil som servocerpadlo a aj komplet cele riadenie...vsetky hadice...samozrejme aj servo olej a stale pri otoceni volantu take vrncanie :( tiez som uz zufalý...

Jakub podarilo sa to odstranit?

Jakub2712
Příspěvky: 3
Registrován: 14.07.2013 11:02
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Po výmene servo riadenia problémy

Příspěvek od Jakub2712 »

Ano problém som nakoniec vyriešil, kúpil som druhu servo nadobku a po výmene uz bolo všetko v poriadku.





Sam22 píše:Zdravím, mám presne ten istý problem, aj sa to podarilo nejako spravit nakoniec?

vymenil som servocerpadlo a aj komplet cele riadenie...vsetky hadice...samozrejme aj servo olej a stale pri otoceni volantu take vrncanie :( tiez som uz zufalý...

Jakub podarilo sa to odstranit?

Sam22
Příspěvky: 2
Registrován: 14.04.2016 15:24
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Po výmene servo riadenia problémy

Příspěvek od Sam22 »

to myslis vazne? :o co tam mohlo na to tak hucat teda? :shock: skusim aj ja no...je to ta najlacnejsia vec pri riadeni...

Jakub2712
Příspěvky: 3
Registrován: 14.07.2013 11:02
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Po výmene servo riadenia problémy

Příspěvek od Jakub2712 »

Je tam nejaké sitko alebo nieco take co reguluje tlak v tom serve, uz si to presne nepamätám ako mi to vysvetlil mechanik, tiež som sa vtedy čudoval aky to môže mat súvis, ale predsa som teda skúsil kúpiť tu nádržku a ked ju predomnou založil a naštartoval tak uz bolo všetko v poriadku



quote="Sam22"]to myslis vazne? :o co tam mohlo na to tak hucat teda? :shock: skusim aj ja no...je to ta najlacnejsia vec pri riadeni...[/quote]

Odpovědět

Zpět na „Superb“