Snížení výkonu,bliká žhavení,START-STOP porucha

2001 - 2008

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Khaaarl
Příspěvky: 4
Registrován: 07.12.2017 23:49
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Snížení výkonu,bliká žhavení,START-STOP porucha

Příspěvek od Khaaarl »

Ahoj, moc prosím o radu...
S autem ujedu např.100km bez chyby a většinou když vjedu do města, do kolony, prostě někde kde pořád poskakuju mi začně blikat žhavení, napíše se Porucha motoru - do servisu a sniží se výkon motoru, jakoby nejde turbo.. jet jde s omezeným výkonem. Na displeji lze nalistovat v menu, ze je chyba Start-stop.. Pak vypnu motor, třeba po 10min jedu znovu a někdy ok, někdy se opakuje.. ale nyní naposledy když jsem dal 30min pauzu tak od té doby jezdím opět bez nehody. Přes diagnostiku to nyní nic nehlásí, asi bych musel připojit v okamžik té závady. Stalo se mi to již minulý rok.. od té doby jsem najel cca 25tis km a nikdy nic.. nyní opět.

Jediné co je společné pro výskyt závady (co jsem tedy mohl vysledovat) je: vždy v zimním období, vždy při teplém motoru, při jízdě na silnicích, dálnicích ne, výskyt vždy při vjezdu do kolony,zácpy, popojíždění atd.. zmizí po třeba 30-60min pauze a ukáže se pak třeba 2-3x za tu "zimu"...

Neporadíte kudy kde co hledat?

Moc děkuji za případnou radu, tip.. :idea:

PavelBrno
Příspěvky: 3
Registrován: 08.02.2009 12:52

Re: Snížení výkonu,bliká žhavení,START-STOP porucha

Příspěvek od PavelBrno »

Bez diagnostiky se nehneš Karle... Mělo by to tam být uloženo pokud se ti to stalo před nedávnem...

Khaaarl
Příspěvky: 4
Registrován: 07.12.2017 23:49
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Snížení výkonu,bliká žhavení,START-STOP porucha

Příspěvek od Khaaarl »

OK,
nechám si to tedy načíst. Teď jsem to nedělal, to je pravda. Ale když se mi to stalo minulou zimu, tak sem to načítal druhý den a nic tam nebylo :(

Tak uvidím.. načtu a dám vědět.

Díky

Khaaarl
Příspěvky: 4
Registrován: 07.12.2017 23:49
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Snížení výkonu,bliká žhavení,START-STOP porucha

Příspěvek od Khaaarl »

Dnes jsem dával auto na diagnostiku a bohužel to žádné chyby neukazuje. Přesto se mi to opět stalo. Prý bych musel dát auto na diagnostiku v ten okamžik co to zablbne, což nevím, jak udělat, protože po opětovném nastartování chyba z paměti diagnostiky zmizí a auto jede normálně. Prý se s tím již jednou setkal, že to co popisuju už někdo řešil, diagnostika neukázala nic, ale bohužel ten dotyčnej již pak nepřijel, takže ani neví co to ve výsledku bylo.

Tak nevím jak na to..

Odpovědět

Zpět na „Superb“