problem s osvetlenim

2001 - 2008

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
nuttie
Příspěvky: 6
Registrován: 01.11.2008 13:59
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Litomyšl a okolí
Kontaktovat uživatele:

problem s osvetlenim

Příspěvek od nuttie »

Zdravim,
mam problem s osvetlenim vnitrniho prostoru i s osveltenim ze zrcatek u SUperba roku 2002.jednoho krasnyho dne to proste zblblo nejak a uz to nefunguje...po otevreni dalkovym ovladacem..po otevrenidveri..po chipnuti motoru atd...no a dale klikrat to nejde zapnout ani manulane...pri precvaknuti..zadni jdou zaponout ale predek vubec..
Superb 1,9 TDi PD

nuttie
Příspěvky: 6
Registrován: 01.11.2008 13:59
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Litomyšl a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s osvetlenim

Příspěvek od nuttie »

tohle vyreseno.bylo to utopenou elektrikou u spolujezdce...zatekalo mi tma ale to jeste nevim kudy..spis ted resim jak dat dokupy osvetleni prihradky u spolujezdce..nejak se mi to rozpadlo a ejhle nejak mi to nechce znova chodiut..kdo vi jak tma dat spravne tu pruzinku?
Superb 1,9 TDi PD

Uživatelský avatar
Avanti
Příspěvky: 204
Registrován: 03.07.2009 16:43
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Bučovice

Re: problem s osvetlenim

Příspěvek od Avanti »

pružinku ti neporadím, ale se zatíkáním snad jo. Hodně často se stává že odtokový kanál v oddělovacím prostoru (mezi motorem a vnitřkem vozu - pod tím černým plastem jak je tam baterka, brzdovka a pylový filtr) je ucpaný, voda stoupne a pak do interiéru zatíká právě přes pylový filtr
__________________________________
Škoda Octavia II Combi TDI PD 77kW (BJB), Octavia TDI 66kW (AGR)
Diagnostika VAG-COM Max2008

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: problem s osvetlenim

Příspěvek od notobi »

nuttie píše:tohle vyreseno.bylo to utopenou elektrikou u spolujezdce...zatekalo mi tma ale to jeste nevim kudy..spis ted resim jak dat dokupy osvetleni prihradky u spolujezdce..nejak se mi to rozpadlo a ejhle nejak mi to nechce znova chodiut..kdo vi jak tma dat spravne tu pruzinku?
pružinka je hlavolam na dlouhý večery vim o tom svý ne ze Supa ale z Fabie z práce hrál sem si s tim tak dlouho dokud sem se prostě netrefil ale moc dobře si pamatuju že to jde blbě
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

filirintidintin
Příspěvky: 23
Registrován: 12.01.2010 19:43

Re: problem s osvetlenim

Příspěvek od filirintidintin »

elektrika, utopena snad pod nohama ridice ne :?:

Zamčeno

Zpět na „Superb“