REPRO-Superb 1,9 TDI r.2003

2001 - 2008

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
elbenito
Příspěvky: 1
Registrován: 23.09.2011 11:04

REPRO-Superb 1,9 TDI r.2003

Příspěvek od elbenito »

Zdravím všechny, potřeboval bych radu ohledně repra do supa 1,9 TDI ročník 2003. Odešly mi repráky ve dveřch spolujezdce. Chci vyměnit všechny repráky v autě a potřeboval bych poradit jeký je nejlepší typ repro (vice basů), tak abych vyměnil pouze kus za kus. Nechci napojovat žádný SubW atd. Prostě jen vyndat a nasadit. Nebo je lepší sehnat origo. Poraďte nebo dejte odkaz na koupi, jaké by bylo nejlepší repro pro tento vůz tak aby pasovaly bez uprav. Díky moc.

Uživatelský avatar
Fleer
Příspěvky: 76
Registrován: 09.10.2011 15:52
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: s miláškem na venkově a je mi hej
Kontaktovat uživatele:

Re: REPRO-Superb 1,9 TDI r.2003

Příspěvek od Fleer »

elbenito píše:Zdravím všechny, potřeboval bych radu ohledně repra do supa 1,9 TDI ročník 2003. Odešly mi repráky ve dveřch spolujezdce. Chci vyměnit všechny repráky v autě a potřeboval bych poradit jeký je nejlepší typ repro (vice basů), tak abych vyměnil pouze kus za kus. Nechci napojovat žádný SubW atd. Prostě jen vyndat a nasadit. Nebo je lepší sehnat origo. Poraďte nebo dejte odkaz na koupi, jaké by bylo nejlepší repro pro tento vůz tak aby pasovaly bez uprav. Díky moc.
www.ahifi.cz

Pan Karel Šudák ti poradí repro přímo na míru i v závislosti na autorádiu a financích.
Diagnostika,opravy,přizpůsobení Immo+klíčů+tacho,felicia reset škrt. klapky, domontáže příslušenství.Vše jen na domluvě. VW,ŠKODA,SEAT,AUDI 604541007
http://www.facebook.com/JFK.cardiagnostik

Zamčeno

Zpět na „Superb“