Superb II, montáž tempomatu

2001 - 2008

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
pivo231
Příspěvky: 1
Registrován: 18.03.2012 16:13

Superb II, montáž tempomatu

Příspěvek od pivo231 »

Ahoj,
kamarád prodal staršího passata a pořídil si Superba II. Chybí mu v něm ale tempomat. Já jsem si montoval tempomat do Passata 5.5, tak se chci zeptat, jestli je to s montáží do Sup II podobné. Našel jsem, že se prodává celá páčka (http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1 ... erb-2.html). Jsou k tomu potřeba ještě nějaké kabely? Nebo jen výměna páčky a VAG.

Díky

ajakoamper
Příspěvky: 24
Registrován: 15.04.2009 19:28

Re: Superb II, montáž tempomatu

Příspěvek od ajakoamper »

pivo231 píše:Ahoj,
kamarád prodal staršího passata a pořídil si Superba II. Chybí mu v něm ale tempomat. Já jsem si montoval tempomat do Passata 5.5, tak se chci zeptat, jestli je to s montáží do Sup II podobné. Našel jsem, že se prodává celá páčka (http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1 ... erb-2.html). Jsou k tomu potřeba ještě nějaké kabely? Nebo jen výměna páčky a VAG.

Díky
jen přehodíš páčku a naprogramuješ.
Ale VAGem s tím nehneš pokud nemáš novou verzi.

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Superb II, montáž tempomatu

Příspěvek od milhausek »

celkem blbá rada, většinou se tahá drát do ECU motoru! a záleží na typu páček a podvolantové jednotce!
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

ajakoamper
Příspěvky: 24
Registrován: 15.04.2009 19:28

Re: Superb II, montáž tempomatu

Příspěvek od ajakoamper »

milhausek píše:celkem blbá rada, většinou se tahá drát do ECU motoru! a záleží na typu páček a podvolantové jednotce!
tak já jsem jen přehodil páčku a jelo to, možná to tam bylo z výroby již připraveno. Záleží asi taky na tom, co je to za druh páček, a jest-li je třeba adaptivní apod.

ajakoamper
Příspěvky: 24
Registrován: 15.04.2009 19:28

Re: Superb II, montáž tempomatu

Příspěvek od ajakoamper »

milhausek píše:celkem blbá rada, většinou se tahá drát do ECU motoru! a záleží na typu páček a podvolantové jednotce!
Takže beru zpět, chlapi mi neřekli, že si to nechali připravit, tak jsem se jich ptal,
Takže prý dráty do ECU motoru a podvolantová jednotka která to podporuje + samo páčka apod.

Omlouvám se za nedorozumění, ke kterému došlo a děkuji uživateli milhausek za opravu

Odpovědět

Zpět na „Superb“