Vylita nafta v aute - jak odstranit zapach nafty

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Pavel Vobec
Příspěvky: 1
Registrován: 23.08.2016 07:26
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Vylita nafta v aute - jak odstranit zapach nafty

Příspěvek od Pavel Vobec »

Po zkusenosti s odstranovanim katastrofy vylite nafty v kufru jsem se rozhodl ze tento uspech budu sdilet.
Podarilo se mi rozlit cca 10 litru nafty v kufru Superbu. Mimo kufru nafta vzlinala po polstrovani az do zadnich sedacek a koberecku vzadu, jeji mastnota se rozširovala jako nejaký mimozemštan.
Co pomohlo:
- nakoupeni levných detských plinek, prilození k inkriminovaným mistum ( a bylo jich dost), jejich zatížení pres noc a nafta do nich nasákne
- nakoupeni praciho prasku( cim vetsi granule tim lepe) a zasypani na stejna mista, idealne pres noc nasledné vysatí vysavacem
- vytepovani koberecku a sedacky mokrou cestou - pote vetrat a vetrat a vetrat, idelane pres leto a teple dny s otevrenými okenky
- zakoupeni avivaze a postupne vystrikani (nekolikrat po sobe) postizených mist, krasne to obali a prerazi pach nafty.
I po techto krocich je obzvlast v horkých dnech nafta slabe citit, nicmene cca 3 mesice po katastrofě to bylo OK.

janeknott
Příspěvky: 1
Registrován: 23.08.2019 10:05
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Vylita nafta v aute - jak odstranit zapach nafty

Příspěvek od janeknott »

Dobrý den. Dobré tipy!
Já sem ještě házím odkaz na článek jak taky jinak na to http://www.united-c.cz/vime-jak-se-zbav ... hu-v-aute/
To zabralo u mě hned)

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“