Fabia reaguje pozdě na sešlápnutí plynu

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Dj7days
Příspěvky: 2
Registrován: 31.08.2012 09:25
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Fabia reaguje pozdě na sešlápnutí plynu

Příspěvek od Dj7days »

Fabia 1.2 HTP 2005

Zdravím , mám fabii už dlouho . od začátku má problém , že při sešlápnutí plynu je slyšet (i vidět) jak se otevře klapka , známé zasyčení a až se zpožděním se motor rozkutálí.
jako by bylo pozdě nakrmený benzínem . já osobně jsem si na to už zvykl , ale přítelkyně s autem jezdit nemůže , věčně ji to při rozjezdu "chcípá" a při přeřazování auto cuká :o)
napadá mě jen řídící jednotka motoru ? zkusit sehnat jinou ,bo nechat přehrát software (chip tuning) ?

díky za objektivní rady

Uživatelský avatar
Michal530
Příspěvky: 131
Registrován: 07.10.2008 23:56
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Olomouc

Re: Fabia reaguje pozdě na sešlápnutí plynu

Příspěvek od Michal530 »

Hele to může být spousta věcí, měnil jsi svíčky?? V každém případě bych začal tím, že bych to nechal napíchnout na diagnostiku a načetl pamět závad ;)

Uživatelský avatar
MDG
Příspěvky: 233
Registrován: 05.12.2011 15:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Fabia reaguje pozdě na sešlápnutí plynu

Příspěvek od MDG »

mě to dělá 1.4 mpi taky, teda ale trochu jinak... plynovej pedál nereaguje až asi do 1/3 pak je to půlplyn a pak asi od 1/2 je to jako bych držel podlahu. Prostě citlivost je v hajzlu. Mě to problém nedělá ale když s tim jede paní nebo otec, sou z toho na nervy ... Řešit to ale nehodlám. je to moe auto a mě to nevadí :lol:
Zakázková výroba dílů pro offroad - pevnostní nárazníky, houpačky, zahrádky, nosiče, chrániče a jiné zámečnické práce
http://www.facebook.com/pages/SJ-Tuning/203343166417979
nebo na telefonu 777306020

Dj7days
Příspěvky: 2
Registrován: 31.08.2012 09:25
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Fabia reaguje pozdě na sešlápnutí plynu

Příspěvek od Dj7days »

no mě to taky neva , ale nová žena v domácnosti je s tím ježděním v prrrrdílce :o (měkké i je tam schválně) :!:
svíčky jsou nové , klapka čistá Jj už jsem objednaný na diagnostiku , ta bude komplet za 300 kč ,
když se nic jiného nezjistí , tak si to nechám přehrát - buď origo opravený soft _tady je cena do 800 kč
bo chiptuning za 3500 kč + bonus ,malý nárust výkonu o 5 kw :lol:

Odpovědět

Zpět na „Motory“