Fabia 1,9 TDI 74kW ATD, píská turbo a netáhne

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Dashan
Příspěvky: 4
Registrován: 29.03.2013 17:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Fabia 1,9 TDI 74kW ATD, píská turbo a netáhne

Příspěvek od Dashan »

Zdravim, koupil jsem si tuhle fabii a najel jsem na ni asi 200 km a najednou sem z kabiny slysel jak u spolujezdce vepredu u motoru cosi seveli...nejak sem tomu nedaval pozornost jelikoz sem mel vzdycky benzinove auta a jezdil dal..po 30km sem najednou nastartoval a auto vubec netáhne..jako jede ale když by se mělo zapojit do chodu turbo tak se nic neděje a na to místě to hvízdá nebo jakoby syčí..jako kdyby se točilo turbo naprázdno...z výfuku žádnej bordel, kontrolky mi taky nic neukazují...nevíte čím by to mohlo být? zkoušel jsem koukat na hadice od turba jestli nejsou někde prasklé nebo vytažené ale zespoda sem nekoukal...co myslíte?budu rád za každou radu než pojedu do servisu...spíš mě to příjde na nějakou blbustku než že by mělo být turbo v háji...díky za každou radu...

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabia 1,9 TDI 74kW ATD, píská turbo a netáhne

Příspěvek od BigBang »

tak syčí nebo hvízdá, houká, píská - to je rozdíl, pokud by šlo syčení, tak to bude někde ruplá hadice a bude někde utíkat vzduch, zbytek je turbo (hvizd OK, ostatní KO :D )
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

Dashan
Příspěvky: 4
Registrován: 29.03.2013 17:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Fabia 1,9 TDI 74kW ATD, píská turbo a netáhne

Příspěvek od Dashan »

jo jakoby ve vyšších otáčkách hvízdá....a pred tim to sevelilo a pak najednou to zaclo hvizdat hodne a turbo jakoby neslo...

Dashan
Příspěvky: 4
Registrován: 29.03.2013 17:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Fabia 1,9 TDI 74kW ATD, píská turbo a netáhne

Příspěvek od Dashan »

proste tak od 2000 otacek kdyz to vytocim tak to zacne vic hvizdat jakoby turbo slo naprazdno...

Dashan
Příspěvky: 4
Registrován: 29.03.2013 17:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Fabia 1,9 TDI 74kW ATD, píská turbo a netáhne

Příspěvek od Dashan »

bylo to turbo...-)

Odpovědět

Zpět na „Motory“