Problém se startováním vozu

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Koudis
Příspěvky: 25
Registrován: 21.09.2011 23:03

Problém se startováním vozu

Příspěvek od Koudis »

Ahoj, mám takovýto problém. Už po druhé se mě stalo, že jsem se rozjížděl a autem, a najednou chcípnul motor. Po tomto problému jsem zkoušel auto nastartovat a nedařilo se mě to cca po 10 minutách motor bezproblémově naskočil a auto jelo dál bez nějakých projevů. Chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte, čím by to mohlo být? Je možné, že by to mohlo dělat špatné dobíjení (alternátor), či třeba špatné svíčky.
Škoda fábia 1.2 HTP 40 KW r.v. 2004

VWshop.cz
Příspěvky: 207
Registrován: 06.04.2012 21:14

Re: Problém se startováním vozu

Příspěvek od VWshop.cz »

Baterku zkus multimetrem jestli je nabytá.
Nedělá ti to ta vychytávka na zloděje?

chiquillo
Příspěvky: 6
Registrován: 25.05.2010 20:45
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se startováním vozu

Příspěvek od chiquillo »

Koudis píše:Ahoj, mám takovýto problém. Už po druhé se mě stalo, že jsem se rozjížděl a autem, a najednou chcípnul motor. Po tomto problému jsem zkoušel auto nastartovat a nedařilo se mě to cca po 10 minutách motor bezproblémově naskočil a auto jelo dál bez nějakých projevů. Chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte, čím by to mohlo být? Je možné, že by to mohlo dělat špatné dobíjení (alternátor), či třeba špatné svíčky.
Vyměnil bych teplotní čídlo kapaliny, dává špatný údaje řj.
Felicia 1.3MPi 2000, Color Line-ŽlutáNabízím: diagnostiku aut Audi/VW/Seat/Škoda... kabel HEX-CAN Vag 10.6.1 a 908.1 CZ Reset řj, mazání servisních intervalů, základní nastavení, čtení skutečné hodnoty najetých km z jednotky EDC16. Tel.: 722506378

Odpovědět

Zpět na „Motory“