Skoda fabia 1.9 SDI 2003 - nesviti kontrolka dobijeni

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
kayn
Příspěvky: 2
Registrován: 09.03.2013 16:25

Skoda fabia 1.9 SDI 2003 - nesviti kontrolka dobijeni

Příspěvek od kayn »

Ahoj,

uz se to nekde resilo. Nesviti mi kontrolka dobijeni pri zhaveni. Opravil jsem uhnily kabely na drzaku na prevodovce, ale pouze pri 1. startu kontrolka pouze kratce blikla (cca desetina vteriny). Kdyz jsem se dostal pod auto podruhy, tak jsem to jeste jednou zpajel poradne a pri 1. startu opet jenom jednou kratce blikla. Pri dalsich startech uz ani neblikne. Auto jezdi, dobiji (ihned po nastartovani).

Muzete mi nekdo poradit, kde hledat problem? Kde co merit? Nejradeji bych ten kabel nejak preklenul, ale nevim, kam vede (palubka/ridici jednotka). Slysel jsem, ze by jeste mohl byt shnily kabel nekde ve svazku na podbehu a nebo nejak spatne zaletovane diody na altiku. Taky jsem se docetl, ze nekomu stacilo otocit konektor na altiku (ale draty jsem pripajel spravne :-/ ).


Diky moc

VWshop.cz
Příspěvky: 207
Registrován: 06.04.2012 21:14

Re: Skoda fabia 1.9 SDI 2003 - nesviti kontrolka dobijeni

Příspěvek od VWshop.cz »

Myslíš žhavící spirálu? Nad myslím 7 stupňů to ani nežhaví, takže jen vyloženě blikne na jednu sec.

kayn
Příspěvky: 2
Registrován: 09.03.2013 16:25

Re: Skoda fabia 1.9 SDI 2003 - nesviti kontrolka dobijeni

Příspěvek od kayn »

VWshop.cz píše:Myslíš žhavící spirálu? Nad myslím 7 stupňů to ani nežhaví, takže jen vyloženě blikne na jednu sec.
Ne, zhaveni je ok. Mam na mysli kontrolku dobijeni. Symbol baterie.

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Skoda fabia 1.9 SDI 2003 - nesviti kontrolka dobijeni

Příspěvek od milhausek »

uhnilé kabely v motorovém prostoru
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Odpovědět

Zpět na „Motory“