Nejde nastartovat

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
KETYNA
Příspěvky: 22
Registrován: 07.10.2011 06:52

Nejde nastartovat

Příspěvek od KETYNA »

FABIA HTP mi nejde nastartovat ani přes kabely jinou baterkou. Takže problém bude asi někde jinde. A to kde? Startér, klapka ?

vefr
Příspěvky: 10
Registrován: 26.09.2013 09:53
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Nejde nastartovat

Příspěvek od vefr »

Měl jsem podobný problém. Blbá kostra na startéru. Nyní OK.

Martin.necekal
Příspěvky: 34
Registrován: 25.12.2012 15:46

Re: Nejde nastartovat

Příspěvek od Martin.necekal »

Naprosto debilně položenej dotaz, co takhle to nějak rozvést?
Neříkám, že ti pak poradim, ale někdo se třeba najde.. :mrgreen:

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde nastartovat

Příspěvek od BigBang »

tyhle dotazy už pomalu začínám ignorovat právě z týhle vysoký informativnosti :D točí startér? točí motorem? cvaká startér? běží pumpa? není tam dodělávanej imobilizér?
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

Martin.necekal
Příspěvky: 34
Registrován: 25.12.2012 15:46

Re: Nejde nastartovat

Příspěvek od Martin.necekal »

Musim se podělit o zážitek s naší 2.Fabkou!
Potřeboval jsem přejet od domu k hospodě cca.200m, tak jsem vzal náhradní klíče, protože se mi nechtělo hledat ty, co používá normálně žena.
Přejel jsem, chci odjet a nic, čerpadlo zticha... Napadlo mě, že by to mohlo být tím klíčem, ale říkal jsem si, že Fabka asi nemá imobilizér, jenže je to verze Comfort a má i medvědblock.
Takže jsem zkusil ty druhý klíče a nic.. Tak volám mechanikovi, ať zejtra (dneska) přijede, že to odtáhnem do dílny. Tak jdu napřed k autu a rovnou jsem šel ještě zkontrolovat pojistky, podle kartičky jsem zkusil vytáhnout č.9, ale byla o.k. Na to přijel mechanik a chtěl to zkusit, samozřejmě že jakobynic nastartoval! Tak jsem to vzal pro jistotu do dílny a napsalo mu to "zablokováno imobilizérem", jak jinak, že? :mrgreen: Jak je to s tím imobilizérem, mají ho všechny Fabky 1, nebo je to dodělávka?
Ptám se, čím to, že to najednou funguje, že bych to vymazal tou pojistkou? :?

Odpovědět

Zpět na „Motory“