Riadiaca jednotka pre BUD motor

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
petzub
Příspěvky: 1
Registrován: 27.01.2015 09:51
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Riadiaca jednotka pre BUD motor

Příspěvek od petzub »

Ahojte, potreboval by som nutne riadiacu jednotku do Fábie 1,4 16V 59KW rok výroby 2007.
Typ motora aj fotka riadiace jednotky sú uvedené pod textom.
Aby som upresnil čo sa stalo. Tak jedného krásneho dňa sa mi rozsvietili kotrolky ECS a ESP a po čase pribudlo check motora a auto prešlo do núdzového režimu. Riešil som to s mechanikom, ktorý cez diagnostiku určil závadu v plynovom pedály. Tak som kúpil nový ( ak ho niekto bude potrebovať napíšte rád sa ho zbavím) po týždni znova to isté. Že vraj je tam iný typ, tak som zohnal cez inzerát rovnaký ako bol pôvodný. Po 1 dni znova chyba. Prešiel som k druhému mechanikovi ktorý rieši priamo elektriku a ten po diagnostike riadiacej jednotky zistil závadu v nej. Snažil sa ju opraviť ale nepodarilo sa. Chce ešte niečo vyskúšať ale to môže nadobro tú jednotku odpáliť a kedže auto potrebujem tak to zatiaľ neriešim a jazdím ako je. Chcem to ho predať a tiež sa blíži STK cez ktorú pravdepodobne neprejdem. Keď som sa snažil ja aj niektorý známy mechanici nájsť za rozumnú cenu druhú jednotku tak sa im nepodarilo preto sa obraciam na Vás.
Přílohy
IMAG0136.jpg
IMAG0137.jpg

Odpovědět

Zpět na „Motory“