vypina turbo na 1.8 rs

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
miissoo
Příspěvky: 7
Registrován: 04.02.2010 20:30

vypina turbo na 1.8 rs

Příspěvek od miissoo »

Mám taký problém.Ked poriadne sliapnem na mojej octavii rs tak asi pri 5000 otáčkach mi vypne turbo-ked zastavim a vypnem motor tak sa to ako keby vymazalo a po naštartovaní to znova funguje.Nevie niekto co to môže robit?

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: vypina turbo na 1.8 rs

Příspěvek od 1pavel »

to nevypne turbo , to jednotka přepne do nouzového režimu , chce to diagnostiku aby se vědělo proč
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

Uživatelský avatar
Ládis
Příspěvky: 57
Registrován: 01.01.2010 08:32
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Děčín

Re: vypina turbo na 1.8 rs

Příspěvek od Ládis »

Dělá to hodně regulační ventil tlaku turba. Dej to na dignostiku a kouněte, kolik dává turbo.

miissoo
Příspěvky: 7
Registrován: 04.02.2010 20:30

Re: vypina turbo na 1.8 rs

Příspěvek od miissoo »

na diagnostike som to mal a pise tam -pokles tlaku medzi turbom a skrtiacou klapkou-ale vsetko som pozrel-nieje tam ziadna prasknuta hadica ani trubka-skrtiacu klapku som mal zhodenu,komplet som ju vycistil ale stale to robi-este mi hovorili nech vymenim vahu vzduchu ale neviem....jeden mechanik mi hovoril ze na diesloch to robi podtlak na turbe ale mne sa hybe perfektne ked som ho skusal pohybovat...nemam ani prasknuty intercoler a ani mi to nezerie olej-ani kvapku...

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: vypina turbo na 1.8 rs

Příspěvek od 1pavel »

už jsem to psal mnohokrát , je potřeba diagnostika motoru v chodu a načtení skutečných hodnot ( LOG ) a ne jen vyčíst paměť závad
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

ODRICK
Příspěvky: 5
Registrován: 05.02.2010 08:02

Re: vypina turbo na 1.8 rs

Příspěvek od ODRICK »

Odvez to do servisu, do nějakého, o kterém jsi slyšel, že "umí opravit" a né mazat závady, diagnostika není zdaleka vše, jen navede mechoše k příčině, ale nemusí to byt původní závada..Možností je hodně...

Zamčeno

Zpět na „Motory“