Blinkr - 2x zablikaji a poté zůstane svítit

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Limanus
Příspěvky: 17
Registrován: 24.01.2010 10:54

Blinkr - 2x zablikaji a poté zůstane svítit

Příspěvek od Limanus »

Zdravíčko projížděl jsem forum a nikde nevidím muj problém

někdy se mě stane, že když dám blinkr jak doleva nebo doprava popřípadě, nechám varovné světla blikat, tak mě 2x zablikaji a poté zůstanou svítit... nebo běží normálně třeba 3x vše ok a pak na další odbočce zůstanou svítit ihned bez nějakého probliknutí

dotaz máte někdo s tím zkušenosti, nebo co bych měl kde povyměnit... zda třeba relé, nebo přerušovač, nebo hledat někde jinde...

předem děkuji za odpovědi :) ;)

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: blinkr

Příspěvek od milhausek »

přerušovač - součástí tlačítka výstražných světel
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Limanus
Příspěvky: 17
Registrován: 24.01.2010 10:54

Re: blinkr

Příspěvek od Limanus »

a kdepak ho najdu mám ročník 99 octávku... ten přerušovač, po poslechu si říkám,že asi bude za tím výstražním znamením dán ne? zvládnu to já amatér vyměnit?

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: blinkr

Příspěvek od milhausek »

ty nevíš kde máš spínač výstražných světel?
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Limanus
Příspěvky: 17
Registrován: 24.01.2010 10:54

Re: blinkr

Příspěvek od Limanus »

to jsi mě blbě pochopil bo já su to blbě napsal :) to ano, ale zda výměna není nějak extra složitá ... ;) na auto jsem antitalent :) se přiznám :)

libero1071
Příspěvky: 641
Registrován: 05.09.2010 18:57
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: okr.Senica/SK

Re: blinkr

Příspěvek od libero1071 »

vytiahneš ho von,odpojíš konektor,dáš nový,zapojíš a nasunieš späť.. ;)

Limanus
Příspěvky: 17
Registrován: 24.01.2010 10:54

Re: blinkr

Příspěvek od Limanus »

Děkuji ,takž eje to i pro mouly jak osu já, jen je hodně druhů což mě dost překvapilo ,když jsme byl v thornu... musím na škodovku a podle vinu objednat :)


ale každopádně děkuji :)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + eletro“