zamklé PZ dveře na O1

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
strny24
Příspěvky: 1
Registrován: 09.10.2012 16:51
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

zamklé PZ dveře na O1

Příspěvek od strny24 »

Zdravím. Zamkly se mi pravé zadní dveře a nejdou mi vůbec otevřít,ani manualně ani centrálem. Tapec mi nejde sundat,nevíte někdo jak by se to dalo spravit. Mě už došly nápady :(

deathwalker
Příspěvky: 1
Registrován: 29.06.2011 15:44
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 204
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: zamklé PZ dveře na O1

Příspěvek od deathwalker »

Sundat tapec a zkouset poklepavanim na zamek dvere otevrit ... me se to takhle povedlo ...

Uživatelský avatar
Lubos85
Příspěvky: 61
Registrován: 12.12.2012 13:55

Re: zamklé PZ dveře na O1

Příspěvek od Lubos85 »

čau zrovna dneska jsem to dělal a musím říct že to stálo zato. napřed jsem sundal spodní plast pásu u spolujezdce a hvězdičkou šroubovákem se dostaneš na šroubky které jsou proti sloupku. potom jsem si sundal madlo co je na dveřích jsou tam velký křížové šroubky. potom jsem odpojil repráček a stahovačku na okno.potom jsem musel použít trošku hrubé síly a tapec vyškubnout ptorože se na šroubky dole nedostaneš ani na ty z boku.a teď přijde to nejlepší. zámek zkusit vyndat je nadlidská práce.celej jsem ho rozštípal nakousky a když jsem ho po kouskách vyndal tak my tam zbylo jen to černé železo co je zduhé strany zámku (předek je zelenej a druhá stana je černá) tam budeš šmátrat šroubovákem po těch tahýlkách co tam zůstaly a na jedno znich zatlačíš a dveře se otevřou. já to dělal dnes a potom jsem tam dal nový zámek zavřu dveře a jsem natom stejně jako ty. zítra to vezu do servisu protože nato už nemám :oops:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + eletro“