Kufr nejde zamknout dálkovým ovládáním

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
maniaX
Příspěvky: 8
Registrován: 22.06.2014 08:13
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Kufr nejde zamknout dálkovým ovládáním

Příspěvek od maniaX »

Zdravím všechny,
jsem novým majitelem octavie combi 2.0 r.v. 2002 a zjistil jsem, že se mi nezamyká kufr, když auto zamknu dálkovým ovládáním. Když zamknu auto přes klíč u kufru, tak se zamkne všechno v pohodě, ale před dálkové ovládání to prostě nejde. Nevíte čím by to mohlo být?
Ještě se zatím v octavce tak moc nevyznám, předtím jsem měl felicii, takže díky za každé vysvětlení, nechci hned utratit majlant v servise, kde mi můžou napovídat co chtějí, protože se v tom nevyznám.

Díky :-)

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kufr nejde zamknout dálkovým ovládáním

Příspěvek od BigBang »

Jakože dálkou se kufr nezamkne, ale pokud zamkneš klíčem v zámku na kufru, tak se zamkne? Co zamknutí klíčem v zámku u řidiče?
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

maniaX
Příspěvky: 8
Registrován: 22.06.2014 08:13
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Kufr nejde zamknout dálkovým ovládáním

Příspěvek od maniaX »

Jo přesně tak, na dálku se kufr nezamkne, tak stejně klíčkem od řidiče. Pokud ale zamykám klíčkem u kufru tak se zamkne. Dneska jsem oddělal ten plast ze zadních dveří a sednul dovnitř a pozoroval jsem co to dělá.
Zjistil jsem, že když zamykám tou dálkou, tak se motorek s tím táhlem vysune jen napůl až když jsem mu pomohl trošku prstem tak se to zamklo úplně. Co je teda špatné, ten motorek? Nebo nějaký spínač? Nebo to jde jen ztuha? Zkoušel jsem to promazat, ale pořád to není ono.

maniaX
Příspěvky: 8
Registrován: 22.06.2014 08:13
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Kufr nejde zamknout dálkovým ovládáním

Příspěvek od maniaX »

Nikdo jiný nemá podobné zkušenosti?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + eletro“