Zavírání oken přes dálkově ovládaný centrál

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
lukaass7
Příspěvky: 1
Registrován: 15.10.2009 23:08

Zavírání oken přes dálkově ovládaný centrál

Příspěvek od lukaass7 »

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda nevíte někdo jestli se dá na OCTAVII I combi elegance r.v. 2003 nastavit, aby se mi při zamčení auta dálkou zavřeli také okna. Když auto zamknu klíčem a podržím ho déle tak se mi okna samy dovřou. Mám vystřelovací klíč s dvěma tlačítky. Dá se to někde zapojit nebo nastavit, aby se okna dovřeli? Občas totiž nedovřu třeba vzadu okno, vystoupím, zamknu dálkou a pak vidím z okna že mám otevřený okno. Předem děkuji za odpověď

ondrc
Příspěvky: 55
Registrován: 22.03.2009 17:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Jižní Morava

Re: Zavírání oken přes dálkově ovládaný centrál

Příspěvek od ondrc »

zdarec, nevím jestli se to dá někde jen tak zapojit, ale když jsem si nechával dělat dál.ovládaní dveří u G IV, tak jsem tam měl i automatický dojezd okýnek při uzamknutí auta...
vzhledem k tomu že tam máš nějaký dojezd přes klíček(přidržením tlačítka), tak si myslím že to nebude velkej problém....
Škoda Octavia I 1,9TDI,81kw....eleganceeee

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Zavírání oken přes dálkově ovládaný centrál

Příspěvek od notobi »

lukaass7 píše:Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda nevíte někdo jestli se dá na OCTAVII I combi elegance r.v. 2003 nastavit, aby se mi při zamčení auta dálkou zavřeli také okna. Když auto zamknu klíčem a podržím ho déle tak se mi okna samy dovřou. Mám vystřelovací klíč s dvěma tlačítky. Dá se to někde zapojit nebo nastavit, aby se okna dovřeli? Občas totiž nedovřu třeba vzadu okno, vystoupím, zamknu dálkou a pak vidím z okna že mám otevřený okno. Předem děkuji za odpověď
nakodovat to nejde jedničková Octavie tuhle funkci nemá jediný řešení je domontáž alarmu kterej tu funkci bude mít :roll:
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“