Vypadávají tlumená světla

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
SPD13TDI
Příspěvky: 70
Registrován: 27.05.2009 19:26

Vypadávají tlumená světla

Příspěvek od SPD13TDI »

Zdravím nevím jestli to tady už není ale nenašel jsem to, ale když jedu tak mi z ničeho nic zhasnou tlumený světla, dálkový normálně fungujou v poho ale u těch tlumených sem tam se mi to stane, například ... sednu do auta pustím světla nastartuju a tlumený světla mi zhasnou ... takže zapnu mlhovky a jedu a pak až dám na první křižovatce blikr tak se rozsvítijou ale sem tam taky odbočuju a jak vypnu blinkr tak se zase naopak vypnou ... zadní světla fungujou bez problémů, jen ty tlumený, vypadá to že je něco zoxidovanýho nějakej kontakt asi, ale nevím kde přesně, od přítelkyně šéf má dvojkovou oktávku a dělá mu to to samý a neví si rady tak se ptám jestli s tím už měl někdo problémy a jak to nejsnáze opravit. děkuju
Octavia Combi 1.9 TDI AHF, 103kW/303Nm
Další auta z baráku:
Octavia 2 2.0 TDI PD 103kW/320Nm
Octavia 2 2.0 TDI CR 103kW/320Nm 4x4 DSG

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Vypadávají tlumená světla

Příspěvek od notobi »

buď hlavní vypínač světel nebo spíš páčka směrových světel chce to vyzkoušet jiná rada neni
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

miissoo
Příspěvky: 7
Registrován: 04.02.2010 20:30

Re: Vypadávají tlumená světla

Příspěvek od miissoo »

skus si dat skontrolovat relatko na tie svetla-mne to robilo ale este na favorite tak neviem ako to ma robene octavia-skus a uvidis...

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“