Zatékání do auta

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
K22
Příspěvky: 1
Registrován: 14.04.2010 14:39

Zatékání do auta

Příspěvek od K22 »

Ahoj vespolek,
nedávno jsem zjistil, že mi zatéká do auta (Octavia I Combi) Nejvíce vlhko mám na podlaze za spolujezdcem o něco méně i podlaha u spolujezdce. Zkoušel jsem i stříkat vodu na auto a kamarád seděl vevnitř a nikde se nepodařilo najít nějakou stopu kudy to teče dovnitř. Po té co jsem si dal v nedělním dešti delší trasu po dálnici tak jsou obě podlahy pěkně nacucané.

Řešil někdo něco podobného? Nějaký tip jak dírku/místo hledat? Netuším jestli to teče přes těsnění dveří nebo někudy jinudy

Díky za pomoc

nonyska307
Příspěvky: 46
Registrován: 23.11.2009 19:37

Re: Zatékání do auta

Příspěvek od nonyska307 »

Kdysi jsem měl škodu fábii combi 1 z roku 2001 a taky mi zatíkalo přes boční zadní dveře a v autě vždycky louže.Nemohli jsme na to pořád přijít kudy to teče, stříkaly na auto vodu ale nic.Nakonec to bylo ve dveřích když se oddělal tapece tak tam byly takové spáry které byli zatěsněny takovým silikonem,ten silikon byl vydrolenej a těma mezerama protíkalo do dveří a do auta......ale kdoví jestli je to tak i u Octávie...každopádně to je jenom takovej nápad.....

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Zatékání do auta

Příspěvek od notobi »

ve dveřích pod výplněma musí být ochranná folie (vepředu jakoby molitanová vzadu pruhlednej igelit) pokud tam neni teče tam dveřma
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“