Konektory k repru na odnímatelném platu

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Bravo
Příspěvky: 35
Registrován: 13.07.2009 12:48

Konektory k repru na odnímatelném platu

Příspěvek od Bravo »

Zdravím klubáky, potřeboval bych Vaši zkušenost. U OI jsou dodělaný repro v zadním platu (za sedačkami v platu kryjící kufr). Bohužel je předchozí majitel zapojil napřímo, bez možnosti odpojení kabelů v případě, kdy by bylo třeba kvůli nákladu plato vyjmout. Řešením jsou konektory, teď jde o to, zda typově "banánky" - tzn. že budou viset všechny konektory na drátech nebo "dutinky", tzn. samice přidělat zespodu k platu napevno a samce na drátech do nich zasunout. Co je lepší z hlediska případných problémů ? Bude problém s kontaktem (budou se dráty vytrhávat), pokud by vše viselo na kabelech ?

V autě jsou jinak repro i ve dveřích, hrají ale pouze v předních. Jak je to se zadníma - je možný, že jsou odpojený právě kvůli zadním reprákům na platu ? V autě je origoš rádio škoda symphony s CD bez mp3. Nebo má rádio dost výstupů i na připojení dalších repráků v zadních dveří ?

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: Konektory k repru na odnímatelném platu

Příspěvek od 1pavel »

rádio má výstup i na zadní , ale pokud vzádu nejsou ( u škody příplatková výbava ) , musí se v kódování rádia dokódovat tudíž ty vzádu vůbec repro mít nemusíš , já jsem repro v platě kdysy řešil na favoritu pětikolíkovým konektorem jak je na starých magnetofonech
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

Uživatelský avatar
Hanes
Příspěvky: 225
Registrován: 23.01.2009 21:36
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Javorník
Kontaktovat uživatele:

Re: Konektory k repru na odnímatelném platu

Příspěvek od Hanes »

Podle mě je nejlepší cesta 2x CINCH, jednoduše se rozepíná a spíná a fuguje dobře.
Octavia 1,9 Tdi
Tel.: 737 004 223

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“