Displey klimatizace "climatronic" není podsvícen

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Siopaulo
Příspěvky: 3
Registrován: 15.08.2010 13:07

Displey klimatizace "climatronic" není podsvícen

Příspěvek od Siopaulo »

Jel jsem v noci a nic jsem neviděl, climatronic normálně funguje, ale podsvícení né.
Kontroloval jsem pojistky, ale tam nic navázáno není, tak nevím. Děkuji za rady

Jinak v servisu jsem nechal dělat servis a desinfekci klimatizace - Mohlo by to mít nějakou souvislost?

Obrázek

Jeník
Příspěvky: 93
Registrován: 11.08.2010 19:10

Re: Displey klimatizace "climatronic" není podsvícen

Příspěvek od Jeník »

No hele rozsvítit se Ti musí když zapneš světla ( stačej parkovačky ) Zkusil bych se podívat na ten drát co je od vypínače. Napiš co máš za auto/rok atd a já se Ti zítra v práci mrknu do schématu. Jinak servis a dezinfekce s tím nemá nic společného.

Siopaulo
Příspěvky: 3
Registrován: 15.08.2010 13:07

Re: Displey klimatizace "climatronic" není podsvícen

Příspěvek od Siopaulo »

No to by bylo moc fajn. Kus schématu by bodlo. Jinak je to Octavia I Combi, rok 2002, 1,6 Benzín 75 Kw.

Jinak koukal jsem na ovládací panel, vymontoval jsem ho a jsou tam 4 konektory, každej má dosti kabelů. No když právě zapnu parkovačky, tak to nesvítí a zbytek auta jo. Ještě někde radili resetovat tu jednotku... nevím. Jo objevil jsem tam žlutý kabel přivedený do černého konektoru - toho největšího - ale asi je to dopřipojený kvůli el. bufíku nebot ten s ní také komunikuje. No kdybych třeba věděl jaký drát změřit a jak, případně jak vyzkoušet to osvětlení panelu - tzn. jaký pin je O a jaký na světlo a kolik voltů - asi 12.

Hele ještě jedna věc, zkus se kouknout, zda to osvětlení není nějak propojený se zapalovačem. Mě totiž u zásuvky navigace, která se strká do zdířky zapalovače něco prasklo a tak jsem vyskratoval zdířku zapalovače, ale to jsem sprovoznil opětovnou výměnou pojistky a zase běží

Siopaulo
Příspěvky: 3
Registrován: 15.08.2010 13:07

Re: Displey klimatizace "climatronic" není podsvícen

Příspěvek od Siopaulo »

Neměl by někdo schéma, aspon oblast okolo klimatroniku, chci je vědět kde se napají podsvícení a kde je zem. Díky

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: Displey klimatizace "climatronic" není podsvícen

Příspěvek od 1pavel »

je to G4 ale mělo by to bejt stejný http://leteckaposta.cz/483850313
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“