nefunkční řídící jednotka dveří

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
finida123
Příspěvky: 1
Registrován: 12.10.2010 16:50

nefunkční řídící jednotka dveří

Příspěvek od finida123 »

Ahoj, mám malý problém na octě mi nejde centrál u zadních levých dveří, kabeláž je OK, na VAGU se jednotka vůbec nehlásí, po vyzkoušení jiné šlo stahnout okno, ale jednotka na Vagu jako by přerušovala spojení chvilku šla chviklku ne kabeláž kontrolována až do komfortní jednotky a proto si myslím že je v riti ř.j. číslo je 101 451 203 Koupil bych

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: nefunkční řídící jednotka dveří

Příspěvek od 1pavel »

z boku jednotky je malej papírek se sw a hw číslem , aby ti jiná fungovala musí se tato čísla shodovat
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

banan_z_jh
Příspěvky: 2
Registrován: 08.01.2011 21:19

Re: nefunkční řídící jednotka dveří

Příspěvek od banan_z_jh »

čau, když se o tom bavíte, mě "vidí" auto pouze dveře řidiče a zadní pravé, všechny ostatní nerozsvítí kontrolku na přístrojáku. Vag nevidí jednotku, přitom dálkáč funguje bez problému (akorát nesmím nechat klíče v autě, protože když otevřu jiné dveře než auto vidí tak se po cca 20-ti vteřinách zamkne). V kufru mi nesvítí osvětlení. Už jsem vyměnil včechny mikrospínače v zámcích, přední a páté dveře byly totálně v čudu, a přestoto nejde. U řidiče mi nebliká ta červená kontrolka alarmu. Tohle auto má i alarm. Stahování oken funguje taky v pohodě. Už jsem s rozumem v koncích je to Okta 1,8T,20V, 4x4 L&K, r.v.2002. Fakt už nevím, díky za pomoc všem.
Škoda Octavia Combi L&K, 1,8T 20V, 4x4

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“