Komfortní jednotka

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Uživatelský avatar
Sentinel
Příspěvky: 20
Registrován: 07.01.2009 21:58
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Kladensko

Komfortní jednotka

Příspěvek od Sentinel »

Zdravim prosil bych o radu jestli by někdo věděl. Mám octavii tour z 2005 v 1.6 v úplnym základu. Je ta co se prodává ve 30tis prvnímu majiteli no a já ji po něm koupil v 72tis letos. Nemá prakticky nic jsem rád že ty světla mi tam dopředu dali, ale i tak mi svítí asi mobil líp v noci :D . Čet jsem tu pár témat tak mě hned neposílejte s moji tuněnou 1.6 kterou všichni předjedete. Mě osobně stačí jezdim do 6.7 a svižnějšim tempem takže si nestěžuju. Taky bych radši asi TDi, ale bohužel neni.Ted k tomu problému. Nemá elektrický okýnka ani zrcádka nic. Všechno jsem si tak jakštak sehnal tapece, kabeláž, dojezdy s motorama, lišty a tlačítka takže tak za 2 tejdny to tam budu sám dávat. Ale nevim jestli budu muset měnit komfortní jednotku. De mi to jestli někdo neví co jaký označení KJ zvládne. Hned jak budu mít čas tak se kouknu na její označení a napíšu ho. Pochybuju že asi budu mít to štěstí a nebudu ji měnit jako že už by tam byla co by to zvládla. Nepředělával jste někdo taky tak že by pro mě měl radu než začnu? Díka za každej tip.

TNT
Příspěvky: 7
Registrován: 07.10.2008 14:32

Re: Komfortní jednotka

Příspěvek od TNT »

No ta co tam mas to urco umet nebude. Budes delat 4 el. okna? DO budes taky dodelavat? Jestli jo, tak bys tam mel nacpat KJ s cislem:
1C0 959 799 B
1C0 959 799 C
1C0 959 799 G

Kup treba TADY. :wink:


Preju hodne stesti.
3C VARIANT 2.0TDI HIGHLINE
:arrow: Originálníkola.cz
You will lose $$$ chasing women but you will never lose women chasing $$$.

Uživatelský avatar
Sentinel
Příspěvky: 20
Registrován: 07.01.2009 21:58
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Kladensko

Re: Komfortní jednotka

Příspěvek od Sentinel »

Je díky sem rád že mi někdo pomoch :) no nejdřív jsem chtěl 2 přední ale většinou se každej zbavoval všech 4 stahovaček a nechtěl dát jenom ty 2 přední tak sem to vzal komplet.DO tam mám už co jsem to koupil ale je asi taky dodělávaný dodatečně protože je to od jablotronu. A můžu se zeptat tu aukci si našel nebo je tvoje? Já že na ni už koukal dřív, ale právě v elektronice nejsem zběhlej tak si radši nechám poradit.

JasteR
Příspěvky: 429
Registrován: 21.11.2008 22:09
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Komfortní jednotka

Příspěvek od JasteR »

Koupil bych 799B ta je pro plny palby, jsou na ni treba i sklopne klice atd... bezne se da kolem litra...akora bacha aby nemela plast. ploutvicku ta je ze SB a do O nejde..
.:: OctaviaRS TDI - 210HP ::. NA PRODEJ !!!
.:: Leon Cupra4 TDI - 182HP ::.

Uživatelský avatar
Sentinel
Příspěvky: 20
Registrován: 07.01.2009 21:58
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Kladensko

Re: Komfortní jednotka

Příspěvek od Sentinel »

Díky moc tak hned seženu a pustim se do toho. Na sklopný to asi předělávat nebudu takhle mi to zatim teda stačí akorát občas otrava že musim kufr odemykat zvlášt a když mám nastartováno a potřebuju do kufru tak je to otrava. Jinak máš moc krásnou krasavici ;) pěkná práce. By mě tak zajímalo za kolik ted takhle s tim jezdíš?

TNT
Příspěvky: 7
Registrován: 07.10.2008 14:32

Re: Komfortní jednotka

Příspěvek od TNT »

Ja bych dal i sadu novych sklopnych klicu...Pri takovy investici te uz 1500 nezabije a je to mnohem lepsi. ;)
3C VARIANT 2.0TDI HIGHLINE
:arrow: Originálníkola.cz
You will lose $$$ chasing women but you will never lose women chasing $$$.

JasteR
Příspěvky: 429
Registrován: 21.11.2008 22:09
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Komfortní jednotka

Příspěvek od JasteR »

Sentinel píše:Díky moc tak hned seženu a pustim se do toho. Na sklopný to asi předělávat nebudu takhle mi to zatim teda stačí akorát občas otrava že musim kufr odemykat zvlášt a když mám nastartováno a potřebuju do kufru tak je to otrava. Jinak máš moc krásnou krasavici ;) pěkná práce. By mě tak zajímalo za kolik ted takhle s tim jezdíš?
Podle nohy da se i za 5L kdyz se snazis, kdyz prohanim RSII 2,0TFSI tak i za 10L :) .. prumer tak za 7L

Jinak klice se zamkama orig novy bych mel za 1900,- (na salonu stoji 4500,- , ....urcite doporucuju jen originaly - kvalita ,sam sem taky predelaval)
Vice info:
http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=22351
.:: OctaviaRS TDI - 210HP ::. NA PRODEJ !!!
.:: Leon Cupra4 TDI - 182HP ::.

Uživatelský avatar
Sentinel
Příspěvky: 20
Registrován: 07.01.2009 21:58
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Kladensko

Re: Komfortní jednotka

Příspěvek od Sentinel »

No i tak je ta spotřeba pěkná.Určitě se ozvu díky za rady, ale asi až tak po matuře. Tedka vůbec nestíhám.

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“