Nejdou otevřít ZL dveře

Moderátoři: BigBang, Majk

fanymanie
Příspěvky: 8
Registrován: 14.05.2011 20:21

Nejdou otevřít ZL dveře

Příspěvek od fanymanie »

Prosím všechny o pomoc, asi jse to tu již někde řešilo ale jelikož jsem nováček zde na Foru tak nevím,
Nejdou my otevřít dveře jak z venku tak zevnitř. centrálem to nejde a ručně ze vnitř taky ne, čudlík vždy vyjede a zase zajede.
Podařílo jse my rorebrat tapec, zkontrolovat kabely i ve sloupku, napětí tam jde, změřeno. el.okno stahovat jde,
ale nevím jak si manuálně otevřít dveře uvnitř dveří, když my pořád čudlík zajíždí spátky i když jsem odpojil konektor..
Díky všem za rady
Octavia I 2002 1.9 TDI

fanymanie
Příspěvky: 8
Registrován: 14.05.2011 20:21

Re: Nejdou otevřít ZL dveře

Příspěvek od fanymanie »

fanymanie píše:Prosím všechny o pomoc, asi jse to tu již někde řešilo ale jelikož jsem nováček zde na Foru tak nevím,
Nejdou my otevřít dveře jak z venku tak zevnitř. centrálem to nejde a ručně ze vnitř taky ne, čudlík vždy vyjede a zase zajede.
Podařílo jse my rorebrat tapec, zkontrolovat kabely i ve sloupku, napětí tam jde, změřeno. el.okno stahovat jde,
ale nevím jak si manuálně otevřít dveře uvnitř dveří, když my pořád čudlík zajíždí spátky i když jsem odpojil konektor..
Díky všem za rady
Octavia I 2002 1.9 TDI
problém..vyřešen zaseknutí motorek..
Dal jsem mu sosnou čistých 12v. no moc se mu nechtělo ale pak jsem ho přemohl. +,-

Kony777
Příspěvky: 17
Registrován: 17.03.2010 18:57

Re: Nejdou otevřít ZL dveře

Příspěvek od Kony777 »

Ahoj mám stejný problém můžeš mi prosím poslat nějaký stručný návod jak jsi to udělal klidně i s fotem budu rád Předem dík!!!

fanymanie
Příspěvky: 8
Registrován: 14.05.2011 20:21

Re: Nejdou otevřít ZL dveře

Příspěvek od fanymanie »

Pokud nejdou otevřít vůbec, musíš sunadat tapec je to docela pakárna ale jde to. pokud je to motorkem (můj případ) sundal jsem konektor z motorku dveří, vyndat baterku nebo jinou 12V, 2 kabely připojit na baterku a na konektor na piny 1,2 připojit, resp, jen tuknout na kontakt, mělo by to cvaknout pokud ne tak znova. je jedno jestly + nebo -, a pak když to nepůjde tak přehodit +,-, je tam docela špatný přístup já jsem použil zrcátko aby jsem líp vyděl na piny, asi po třetím pokuse a přehazováním +.- jsem ho rozchodil, byl docela slušně zaseknut.. tak hodně štěstí ať se povede..

Kony777
Příspěvky: 17
Registrován: 17.03.2010 18:57

Re: Nejdou otevřít ZL dveře

Příspěvek od Kony777 »

Okay tak já to zkusím doufám že to taky rozchodím určo to mám motorkem protože není slyšet že by šel(cvakal).
Tapec už jsem sundal i stahování okna je tam hodně blbej přístup zrcátko nemám tak abych to tam nasoukal :-)
Tak ve čtvrtek se na to vrhnu dám vědet co a jak :-))
Zatím dík Kony

Kony777
Příspěvky: 17
Registrován: 17.03.2010 18:57

Re: Nejdou otevřít ZL dveře

Příspěvek od Kony777 »

Tak mě to nedalo a zkusil jsem to hned motorek dával nějaké zvuky,ale i přesto se to nepodařilo otevřít tak ted nevím jestli to ještě nezkoušet dál ale natočím to na foták a pošlu to sem at vydíš co mi to dělá jestli si to měl taky tak. :?:

fanymanie
Příspěvky: 8
Registrován: 14.05.2011 20:21

Re: Nejdou otevřít ZL dveře

Příspěvek od fanymanie »

Kony777 píše:Tak mě to nedalo a zkusil jsem to hned motorek dával nějaké zvuky,ale i přesto se to nepodařilo otevřít tak ted nevím jestli to ještě nezkoušet dál ale natočím to na foták a pošlu to sem at vydíš co mi to dělá jestli si to měl taky tak. :?:
ok.

Kony777
Příspěvky: 17
Registrován: 17.03.2010 18:57

Re: Nejdou otevřít ZL dveře

Příspěvek od Kony777 »

Tak tady to je podívej se na to motorek cvaká jako blázen,ale pořád nic :-(

http://www.youtube.com/watch?v=k3KQ5pONj3Y

fanymanie
Příspěvky: 8
Registrován: 14.05.2011 20:21

Re: Nejdou otevřít ZL dveře

Příspěvek od fanymanie »

Kony777 píše:Tak tady to je podívej se na to motorek cvaká jako blázen,ale pořád nic :-(

http://www.youtube.com/watch?v=k3KQ5pONj3Y
no nevím psal jsem tuknout na kontakt. zkoušel jsi přehodit +,- a byl jsi opravdu připojen na piny 1,2
ten zvuk jsem takový neměl jen to při tuknutí o piny, a přehazování +,- cvakalo a pak se rozvrčel ale tak dlouho jako ty jsem to nedržel, to vypadá na přetočení motorku

Kony777
Příspěvky: 17
Registrován: 17.03.2010 18:57

Re: Nejdou otevřít ZL dveře

Příspěvek od Kony777 »

Jo když jsem přehodil + - tak to nic neudělalo a funguje to jen na pin 1,2 zkoušel jsem to i na ostatní ale bez cvaknutí :-(
I na dotik lehce to nic neudělalo tak už jsem to podržel :-))
Budu to muset asi rozbýt úplně jinak to neotevřu :-(

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“