Přepínač světel a regulace výšky světel HELP ME

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Přepínač světel a regulace výšky světel HELP ME

Příspěvek od Loid »

Čus chlapi, dneska sem si daval do auta muziku a pri kompletaci sem si bud vyrval nejakej zobacek co drzí celý to rozsvicování světel nebo nevim jak to tam dát zpět, mam to nacvaklí jen na pravý straně a na tý levý jakoby promáčklý dovnitř palubky... nevim co stim poradí mi někdo... případně nemáte někdo celej ten mechanizmus?

Dále když jsem to vyndaval, tak jak je regulace výšky světel a jasu budíků, tak tam mi zas vypadly nějaký 2 plíšky a nevim jak to tam dát zpátky aby to tam drželo...??? poradte... :idea: :idea: :idea:

Díky ;)

tom.ik
Příspěvky: 261
Registrován: 08.03.2011 11:13
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Písek

Re: Přepínač světel a regulace výšky světel HELP ME

Příspěvek od tom.ik »

čau,ten spinač regulace světel a jasu palubovky bych měl mít,jestli chceš tak napis na tom.ik@seznam.cz ;-) nebo sz
Nerozumím tomu prvnímu co jsi psal,co Ti nejde zacvaknout,hlavní vypínač světel? :?:
vw golf IV 1.9Tdi 81kW+chip od TDI FUN
škoda SUPERB 1.8T tiptronic LPG
škoda felicie 1.3 Mpi LPG
kdysi BMW 320i 6V,vw golf I 1.6i
vw golf II 1.6D
vw golf III 1.9D

Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Re: Přepínač světel a regulace výšky světel HELP ME

Příspěvek od Loid »

čus , tak dneska jsem to zpravil, ale zas sem ztratil 1 ten plíšek jak je ta regulace světel... a vůbec nevim jak to tam má bejt, protože když to tam dám tak mi to propadne dovnitr a muzu rozebírat znova, jinak ten přepínač světel ten už mi sedí měl sem to blbě nasazený.. :|

tom.ik
Příspěvky: 261
Registrován: 08.03.2011 11:13
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Písek

Re: Přepínač světel a regulace výšky světel HELP ME

Příspěvek od tom.ik »

Stačilo beztak jen trošku na něj zatlačit,co ten spinač na tu regulaci chceš? :roll:
vw golf IV 1.9Tdi 81kW+chip od TDI FUN
škoda SUPERB 1.8T tiptronic LPG
škoda felicie 1.3 Mpi LPG
kdysi BMW 320i 6V,vw golf I 1.6i
vw golf II 1.6D
vw golf III 1.9D

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“