Nefungující cd měnič po přepinování ISO konektoru

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
jiricek86
Příspěvky: 2
Registrován: 19.02.2012 18:50

Nefungující cd měnič po přepinování ISO konektoru

Příspěvek od jiricek86 »

Zdravím všechny na fóru a prosím o radu.Namontoval jsem neorig. radio sony s cd měničem.Vše fungovalo jen po vypnutí klíče se vymazala paměť.Podle návodu,který jsem našel někde na fóru jsem přepinoval ISO konektor.Paměť se teď skutečně nevymazává,ale zase mi nejde cd měnič.Tak se chci zeptat jestli někdo nevíte co s tím?Díky za rady Švéda

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Nefungující cd měnič po přepinování ISO konektoru

Příspěvek od milhausek »

napájení cd měniče je v pořádku?
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

jiricek86
Příspěvky: 2
Registrován: 19.02.2012 18:50

Re: Nefungující cd měnič po přepinování ISO konektoru

Příspěvek od jiricek86 »

Děkuji za radu,měl jste pravdu,špatně jsem tam připojil napájecí kabel k cd měniči,takže už je to všechno o.k.Ještě bych se zeptal,četl jsem někde o nějaké výhýbce k anténě.Nevíte o tom něco blíž

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Nefungující cd měnič po přepinování ISO konektoru

Příspěvek od milhausek »

vyhledej fantomové napájení antény škoda a musíš to tam dát
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + eletro“