Octavia rs - na co dát pozor při koupi?

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
vlastik1
Příspěvky: 2
Registrován: 23.01.2012 18:24

Octavia rs - na co dát pozor při koupi?

Příspěvek od vlastik1 »

Zdravim, jsem tu prvně, sháním octavku v rs, ocenim rady jak, kde nejlepe koupit a na co dat pri koupi pozor, prdem moc dekuju :ugeek:

Uživatelský avatar
jajinRS
Příspěvky: 43
Registrován: 31.12.2011 00:51
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: u Opavy

Re: octavia rs

Příspěvek od jajinRS »

Stocena, bourana, prekontroluj hadicky od turba, turbo samotne, podivat se jestli neni spinavy motor nekde od oleje - unik oleje, v jakem stavu je vyfuk. Je toho hromada, spis musis predpokladat ze predchozi majitel se staral :) Kdyby jsi napsal tak o 2 mesice driv, prodal bych Ti tu moji ;)
Skoda Octavia VRS Stage 1 - 156kw Downpipe + decat, tlumice off + koncovy tlumic layting
EX Skoda Octavia TOY hodne tuninku hodne srandy

vlastik1
Příspěvky: 2
Registrován: 23.01.2012 18:24

Re: octavia rs

Příspěvek od vlastik1 »

Dekuju za odpoved, jeste se chci zeptat, rsko mi musi vydrzet nekolik let aspon v to doufam:) kolik myslis ze je optimalni pocet ujetych(nestocenych)kilometru ke koupi tohoto vozu?

Uživatelský avatar
jajinRS
Příspěvky: 43
Registrován: 31.12.2011 00:51
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: u Opavy

Re: octavia rs

Příspěvek od jajinRS »

To se neda primo rict. Zalezi jak s tim kdo jezdil. Pokud to nekdo jen lechtal, taky to neni dobre, protoze se pak ucpavaji nejake filtry, hadicky a podobne. A taky ty gumy jsou pak ztyrele. A pokud tomu zase nekdo dava sodu tak kdo vi co s tim muze byt. Takze to clovek nikdy nepozna. Ja kupoval se 150tis km a jsem spokojen, ted budu delat rozvody. nad tech 180tis by to uz melo mit udelane rozvody a dej si pozor na turbo, nektere vydrzi 250tis nektere ani ne 100tis, zalezi jak se k tomu clovek chova no. Kazdopadne pri koupi sundej na motoru ten kryt a prohledni vetsinu hadicek, jestli nejaka neni praskla nebo tak :)
Skoda Octavia VRS Stage 1 - 156kw Downpipe + decat, tlumice off + koncovy tlumic layting
EX Skoda Octavia TOY hodne tuninku hodne srandy

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“