O II - nefunkční zamykání zadních dveří

Všechny modely

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Johnys
Příspěvky: 5
Registrován: 01.10.2013 23:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

O II - nefunkční zamykání zadních dveří

Příspěvek od Johnys »

Zdravím, potřebuji poradit s naší Oktavií II rv 2004. Při zamykání se nezamknou zadní dveře na straně spolujezdce. Ale když se zamáčkne zevnitř čudlík a zabouchnou se dveře, tak zůstanou zamčené. Poté při odemčení se odemčou s ostatními. Nesetkal se někdo s tímto problémem ? Popř. Na co bych se měl podívat a kde hledat závadu ?

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: O II - nefunkční zamykání zadních dveří

Příspěvek od milhausek »

kabeláž dveří, RJ ve dveřích
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Johnys
Příspěvky: 5
Registrován: 01.10.2013 23:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: O II - nefunkční zamykání zadních dveří

Příspěvek od Johnys »

milhausek píše:kabeláž dveří, RJ ve dveřích
Tam je i jednotka ve dveřích ? Ještě k tomu bych poprosil o nějakou radu, jak demontovat výplň dveří bez poškození. Abych někde náhodou něco zbytečně neulomil.

Uživatelský avatar
r3dbull
Příspěvky: 294
Registrován: 27.05.2011 00:00
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: O II - nefunkční zamykání zadních dveří

Příspěvek od r3dbull »

nejdriv se podivej na draty jestli nejsou preskripany v ty gume pak bych asi zacal rozdelavat tapec

Johnys
Příspěvky: 5
Registrován: 01.10.2013 23:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: O II - nefunkční zamykání zadních dveří

Příspěvek od Johnys »

Tak dráty i motorek musí být určitě v pořádku, protože ty dveře se zamknou při zmáčknutí tlačítka na zamykání dveří u loketní opěrky. Ale nezamknou se při stisku tlačítka na na klíči.

Johnys
Příspěvky: 5
Registrován: 01.10.2013 23:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: O II - nefunkční zamykání zadních dveří

Příspěvek od Johnys »

No nic odpovím si sám. Musím konstatovat, že tohle forum stojí za piču. Měl jsem BMW a na BMW klubu to funguje uplně jinak, tam je živo a lidi poradí a nebo aspoň zkusí poradit. Tady se vůbec nic neděje. Takže To vypadá na vadnou některou z řídících jednotek nebo vypadenej nebo zoxydovanej konektor, což se mi zdá nepravděpodobný. Budu prostě muset sundat tapec a podívat se na ty jednotky. Aspoň jsem potřeboval vědět, jak nejlíp ten tapec sundat, aby se třeba neulámaly nějaký plastový držáčky a to mi tu taky nikdo neporadil, takže se zase budu muset podívat do servisního manuálu, kterej má milion stran a zase si to v něm najít jako elektrický schema a rozmístění řídících jednotek. A Jinak jsem nepochopil, proč na každou pičovinu do toho auta strkají nějakou jendotku, jako by nestačilo dát na centrální zamykání jednu jedinou.

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: O II - nefunkční zamykání zadních dveří

Příspěvek od milhausek »

proč tady chodíš když je forum na piču?
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Johnys
Příspěvky: 5
Registrován: 01.10.2013 23:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: O II - nefunkční zamykání zadních dveří

Příspěvek od Johnys »

Protože jsem myslel že to funguje stejně jako u bavoráků, kde jsou lidi ochotní se vším poradit...

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: O II - nefunkční zamykání zadních dveří

Příspěvek od BigBang »

celý to je o tom, že sem chodí málo lidí... běží tu totiž příliš mnoho škoda fór/klubů, a když nemáš dost zkušenejch lidí, tak nemá kdo radit a když nikdo neradí, tak lidi nechodí. Je to takovej začarovanej kruh, proto je taky důležitý se jenom neptat, ale snažit se hledat i řešení sám, a pak se o něj podělit - zkušenosti přibudou, lidi nebudou tolik otrávený a nakonec třeba se i z tebe stane ten zkušenej, co bude radit ostatním ;) Např. i sesterskej VW club funguje dobře, ale z jednoho jedinýho důvodu - je jedinej u nás stejně jako BMWc :idea:
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“